Pate on siirtynyt ajasta iäisyyteen. Kevyet mullat.
Nyt lähti rokkikukko
13
336
Vastaukset
- Anonyymi00001
sitä paskaa tuli kuultua muinoin ihan tarpeeksi pakolla 😠
- Anonyymi00006
Mitäs tyhmä kuuntelit. Pate oli niin hyvä!
No tarviiko tänne tulla sitä valittaan. Jos ei sua ei pate kiinnosta ni anna olla. Meitä on monia joita Paulin pois meno koskettaa.
- Anonyymi00008
Anonyymi00006 kirjoitti:
Mitäs tyhmä kuuntelit. Pate oli niin hyvä!
Pate oli tosi hyvä. Just kuuntelin yks päivä ukko-metsoo ja muita
- Anonyymi00012
Anonyymi00006 kirjoitti:
Mitäs tyhmä kuuntelit. Pate oli niin hyvä!
ei autosta voinut hevon perseessä poistua
- Anonyymi00013
aapa68 kirjoitti:
No tarviiko tänne tulla sitä valittaan. Jos ei sua ei pate kiinnosta ni anna olla. Meitä on monia joita Paulin pois meno koskettaa.
olitko 15 jäähyväiskeikalla ?
- Anonyymi00014
Anonyymi00008 kirjoitti:
Pate oli tosi hyvä. Just kuuntelin yks päivä ukko-metsoo ja muita
jos soisi koko ajan niin vihaisit
- Anonyymi00007
Pate oli kuitenkin aito olipa kuulijan musiikkimaku mitä hyvänsä.
- Anonyymi00015
ai että ei tehnyt rahasta ???
- Anonyymi00009
Kuunnelkaa Paten kunniaksi youtubesta Led Zeppelinin 2. albumi, Hän kertoi että siitä lähti 14-vuotiaan Paten rock-innostus käyntiin!
- Anonyymi00011
Sairasti näemmä Sarkomaa eli luu-ja pehmyskudos syöpää joka löytyi kun kylkiluut murtui. Siihen ei enää lääkkeet auttaneet oli sit jo liian pitkällä
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648