Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Bianca finnish

Mihin tämä nainen kadonnut? Nautin suuresti kun katselin mamujen nussivan tuon naisen puhki mutta nyt kadonnut kuin pieru saharaan
297047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Katoin just kun sai mustaa kyrpää

Äänestä

Joskus Turussa nussin rahaa vastaan tän naisen kans oli kyllä joka euron arvoinen

Äänestä
  • Älä naurata hupiukko

    Äänestä

Unelmien täyttymys saada nussia sitä

Äänestä
  • Samanlainen sontatykki ku muutkin akat

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Samanlainen sontatykki ku muutkin akat

    Läskiperse on streffit vittuansa myymässä

    Äänestä

420

Äänestä

Vitun upee nainen nuolin BBC mallit sen pillusta💦💦💦ja sit mälläsin sen itse💦🥰

1Äänestä
  • Se on herkkua😋💦💦💦💦

    Äänestä

Hyviä videoita kyllä on finnishbbcslutilla

Äänestä

Kyllä on ruma horatsu

Äänestä
  • Niin on aika kuluneen näköinen ;(

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Niin on aika kuluneen näköinen ;(

    😂😂😂

    Äänestä

Taitaa olla hoitamassa tautejaan Bianca.

1Äänestä
  • Onko saanut pilluunsa pöpön oikeasti?

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Onko saanut pilluunsa pöpön oikeasti?

    On saanut 😁 Klamydian sain 😨

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    On saanut 😁 Klamydian sain 😨

    Höpö höpö 🫣

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    On saanut 😁 Klamydian sain 😨

    Vastaisit ees fanslyssa kun e i turhaan kiinnostas siitä maksaa

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    On saanut 😁 Klamydian sain 😨

    Onko tämä "Biancan" itsensä vastaus

    Äänestä

Bianca työskentelee nimeltämainitsettoman varuskunnan varusvaihdossa. Usko tai älä näin hänet omin silmin.

3Äänestä
  • Mahtaa pojat tuoda melko mällisiä lakanoita varusvaihtoon kun tuommonen runkkuobjekti pyörii rättivarastolla : D

    Äänestä

Eipä näkyny enään Ultrathots.com sivustoillakaan. Harmi kun ei tehny JOI-videoita, noilla sivuilla kyllä muita hyviä suomityttöjä antamassa käteenveto-ohjeita. Naapurinnelli paras, hänen ohjeilla lentää nopeasti.

Äänestä

oli aika olematon juttu

Äänestä

Kannelmäen seurakunta, kuka istuu kesädiakonina Kannelmäen Kaaren Prismassa sijaitsevassa diakonipisteessä, siellä istuu Saana, onko hän sama 2000 luvun alun Pornosaana, joka filmasi mister Lotharin kanssa, asia täytyy selvittää, suoraan ei voi syyttää ennenkuin varmuudella tietää! Kuka osaisi tunnistaa tänä hieman lihoneen blondin? saana myös seksitreffit. orgissa Manna? tarvittaisiin tuntija tsekkaamaan totuus?

Saana päättää varattomien avustamisesta diakonina! jakaa ruokakortit ja muut avut. Onko Mannan oikea nimi Sanna Oranen vai Sanna Ranta, no ei sentään mutta Saana niminen nainen siellä istuu. oli nimi muualla mikä vaan?

1Äänestä

Onko ketää saanu mitää infoo ei oo enää faphousessakaa profiilia

Äänestä
  • Olisiko alkanut katumaan vähäistään pornouraa. Harmi. Olisin halunnut että tuota olisi rassattu kunnolla pitkin ulkomaita. Fake taxissa kävikin tuhottavana. "Uransa" lopulla kyllä rupsahti pahasti. Olisiko alkanut viina ja mäkkäriruoka maistua

    Äänestä

Santahaminan varuskunnan vv:llä töissä.

Äänestä
  • Ei ees asu pk seudulla et varmaa joku toine tyyppi kysees

    Äänestä

Harmi kun hävisi, oli just kiimasta kattoo kun nussi bbc

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mihin tämä nainen kadonnut? Nautin suuresti kun katselin mamujen nussivan tuon naisen puhki mutta nyt kadonnut kuin pieru saharaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu