Olen sub nainen ja haaveeni on viime aikoina ollut lähteä yhteiseksi naiseksi miesporukalle jonnekin mökille. Miesten haluista riippuen joko kimppaa tai minä erikseen kunkin käytössä. Uskon että kiinnostuneita miehiä kyllä olisi mutta mistä sellaisia voi löytää?
Jostain deittiapistä varmaan löytys kiinnostuneita mutta jos ovat toisilleen tuntemattomia niin miten tulevat keskenään toimeen? Myös jotenkin pitäisi tarkistaa että ovat asiallisia.
Jos joku on tällaisen onnistunut järjestämään niin kertokaa miten? Millaista oli?
Mistähän miesporukka alistuvalle naiselle mökkiviikonlopuksi?
13
830
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ota mukaan vain sellaisia jotka eivät tunne toisiaan ja mahdollisimman eri ikäisiä. Pari ihan nuorta, jotta varmasti saat useamman kerran ja sitten ihan sinne lähes 70-saakka. Näin voit omaan kokemukseeni perustuen varmistaa että sinua kohdellaan hyvin ja asiallisesti etkä joudu jonkun miesporukan raiskaamaksi.
- Anonyymi00002
Tarkennatko vähän miten eri-ikäsyys ja se etteivät tunne toisiaan auttaa asiaa?
- Anonyymi00007
Anonyymi00002 kirjoitti:
Tarkennatko vähän miten eri-ikäsyys ja se etteivät tunne toisiaan auttaa asiaa?
Yleensä mitä homogeenisempi joukko, sitä varmemmat ongelmat.
- Anonyymi00003
Miesten terveys on ensisiasen tärkeä juttu ettei tule tauteja. Ja mielummi kaveri porukka että tuntevat toisensa.
- Anonyymi00004
Olisi pirun upeaa kyllä päästä joskus tuollaiseen kimppaan mukaan ja miksei useamminkin
M43 - Anonyymi00005
Olis ihanaa tutustua sub naiseen 😉
- Anonyymi00006
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19194235/polttareihin-viihdyttaja
Onkohan tuo vielä ajankohtainen. - Anonyymi00008
Treffipalstalle ilmoitus että etsitään esim.polttari porukkaa. Olen miehenä ollut sellaisessa osallisena. Kymmenkunta miestä ja kaks naista. En tiedä tarkemmin mistä bestmani ne tytöt löyti. Mutta oli oikein mukava viikonloppu kun kaikille tuli vielä yllätyksenä
- Anonyymi00009
Tuollainen monen tunnin iltama, jossa nainen strippaa ja saa huomiota joka mieheltä vuorollaan ja yhtäaikaa olisi toteuttamisen arvoinen. Miehet kunnioittavasti antaisivat naiselle nautinnollisen illan ja nainen sitä myöten antaisi samaa useammalle miehelle. Loppuillasta nainen saisi seksiä miehiltä ja rohkeimmat voisivat panna naista kimpassa. Meno olisi rajua ja irstasta, mutta naisen ehdoilla ja naista kunnioittavasti.
Mutta mistä löytää noin halukas nainen. Ja miten taata miesten kohtelias ja kunnioittava käytös. - Anonyymi00010
Ihan oikeesti taas!
Tulevan vaimon pettäminen ei ole hyvä polttariohjelma. - Anonyymi00012
Anonyymi00010 kirjoitti:
Ihan oikeesti taas!
Tulevan vaimon pettäminen ei ole hyvä polttariohjelma.Eikö se ole kuitenkin oma valinta pettääkö vai ei, vaikka tarjontaa olisi kuin helposti saatavilla?
- Anonyymi00011
Johonkin hiihtokeskukseen, laita ilmo nettiin. Lautailijapojat on hyviä. Suosi nuoria, ovat kiitollisia, kun saavat pesää, eivätkä uskalla törkyillä. Tekevät, mitä pyydät. 16-20 v. on hyvä ikäjakauma.
- Anonyymi00014
Kuumat kuvat ja chatti täällä 👉 Tsekkaa! https://Kimberly.hoty.lat/Kimberly#/?/?/6538pqpww
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 522187
- 622102
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131611- 621432
- 501389
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41875Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit90757Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118737Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33718- 40683