Atkinsin dieetti

Onko teistä kukaan kokeillut sitä kuuluisaa Atkinsin dieettiä? Eix sen pitäisi olla aika tehokas? Kommentteja!!!
41121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

TV:ssä varottelevat.

Äänestä

ainoa haitta on kallis dietti.

Äänestä
  • ei tuu kalliiksi, jos popsii säilyketonnikalaa. Hilareita nolla ja purkin hinta alle euron.

    Äänestä

  • säilykkeet kirjoitti:

    ei tuu kalliiksi, jos popsii säilyketonnikalaa. Hilareita nolla ja purkin hinta alle euron.

    Joo-o, onhan se niinkin, mut niis tölkeis on ihan tajuttomasti suolaa, ja kun päiväs sitä sais saada korkeintaan 5 grammaa ni se tulee aika nopeesti täyteen. Suola vaan kerää nestettä elimistöön ja turvottaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kokeillut kirjoitti:

Onko teistä kukaan kokeillut sitä kuuluisaa Atkinsin dieettiä? Eix sen pitäisi olla aika tehokas? Kommentteja!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu