nainen miettii kaikkea muuta kuin seksiä tai miestä. Nainen miettii esimerkiksi Dioria ,Versaceaja Balenciagaa. Ei sitä epämiellyttävää kokemusta, mikä täytyy sietää, että pääsee lähemmäs merkkituotteita.
Uskallan rohkeasti väittää että seksin aikana
Anonyymi-ap
15287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Miehen pitää kyetä maksamaan kaiken, mitä haluan
Mietin yleensä pyykkejä sekä kuka oli Jaakonpin poikien äiti.
En saa orgasmeja merkkituotteista. Enkä sinusta. Saan orgasmit mielikuvituksesta,siitä mitä en ikinä itse tekisi. Just se,että joku on mitä en itse koskaan tekisi/ tahtoisi. Jos ne jostain kumman syystä toteuttaisin ,jo pelkkä ajatus siitä, saisi fantasian lopahtamaan. Yleensä en kuvittele toimintoihin itseäni vaan itseni ulkopuoliset keksityt henkilöt. FANTASIA JOKA EI OLE AINOASTAAN JA VAAN FANTASIA EI KIIHOTA PÄTKÄÄKÄÄN.🤷♀️
En tiedä, millaisten naisten kanssa olet seksiä harrastanut, mutta suosittelen naistyypin vaihtoa. Tai sitten oma ajatusmaailmasi on vain naurettava. Anteeksi, että sanon näin.
Olen täysin samaa mieltä kanssasi!
Joku fetissi kyseessä. Noh, en tuomitse
Ei kai tossa oo g:tä
En ole koskaan miettinyt tuollaisia, mutta jos haluat rehellisesti tietää mitä olen miettinyt niin tässä tulee.
”seisooko se edes enää kun ei oikein tunnu”
”Eikö se nyt jo tule”
”Jaksaakohan se toista kierrosta kuitenkaan”
Olet täysin väärässä! Kun demiseksuaali löytää sopivan miehen, ei silloin ajatella materiaa ja kun ei nainen muutenkaan ole materian perään! Etsin 60+miestä!
Ennen ajateltiin isänmaata
Haluaisin kyllä että nauttisit ja saisit orgasmin
Noin se on venäjällä ja maksullisen kanssa.
Etsi toinen nainen, jos hänellä on tuollainen ongelma.