On tosi vaikea

Päästää susta irti.
11293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Olenkin poikkeuksellisen ihana ❤️ Rehellinen, oikeudenmukainen, luotettava, uskollinen, älykäs, siro mutta muodokas, kaunis kokonaisuudessaan ja äärimmäisen seksuaalinen ja seksikäs yhden miehen nainen. Sellainen Nainen on vaikea unohtaa, varsinkin, kun nainen pönkitti miehen itsetunnon tappiin, seurauksena mies alkoi luulemaan itsestään liikoja.
ExVaimo

Äänestä

Sun täytyy yrittää

Äänestä
  • Niin täytyy

    Äänestä

Älä edes puhu päästäväsi..roikun varmasti sinussa❤️

Äänestä
  • Takiainen

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Takiainen

    😅

    Äänestä

Hyvä. Älä edes yritä. 😊

Äänestä
  • 😄😄😉

    Äänestä

  • En 😘

    Äänestä

👍👍

Äänestä

Mieli tekisi kumminkin🤣

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Päästää susta irti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu