Olen iso tyttö, läski. Olen näkymätön ja näen halveksunnan ihmisten katseissa. Maagiset 120-78-104. Ja et ole ihminen.
Olen iso tyttö
Anonyymi-ap
23618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ok! 🙂
Uumasi on kohdillaan. Siis kookas mutta muodokas. Eiköhän tiedä tämän itsekin. Että vientiä löytyy. Tahdot vaan nostaa itseäsi oikeasti lihavien rivistöstä.
Kyse ei taida olla itsensä nostosta, vaan heikohkosta itsetunnosta.
Mitä tarkoittaa vienti? Ei kai sitä tarvitse kelvata kuin yhdelle omalle rakkaalle? Vai pitääkö olla hoikka ja jakorasia,jota viedään ja häneen tyhjennetään kassit ja jatketaan matkaa????
Jotkut saattavat haluta, että olisi vientiä, se saattaa nostaa juurikin sitä itsetuntoa.
Mutta se huono puoli siinä on, että voikin tulla pettymyksiä, jos ei olekaan omasta mielestä riittävästi vientiä.
Itseämme vartenhan me enimmäkseen täällä elämme, miksi on niin kova tarve kelvata muille, että tekee ihan kaikkensa, joskus myös huonoja keinoja käyttäen. Joskus se voi olla enemmänkin itselle haitaksi. Puhutaan paljon mielenterveysongelmista, ja itsetuntokin kuuluu osana ihmisen psyykeen.
Ensin on kelvattava itselle, niin huomaa, että kelpaa muillekin, jopa ilman mitään vientiä.
Pitääkö olla kassit viennille?
Minä painan nyt neljä kiloa.
Käytkö keittiö-/talousvaa'alla punnitsemassa ? Hyvä että edes neljä kiloa, vähemmän voisi olla vaarallista.
Yritä nyt muutama kymmenen kiloa saada lisää.
Hehheh
jos syöt kuin niin yhden pakasteherneen vuodessa miten lihoisit.
Jos syö yhden pakasteherneen vuodessa, ei varmasti liho, mutta ei sillä tavalla kyllä pysy pitkään hengissäkään.
minulla on muuten jääkaapissa vieläkin joku avaamaton cokis joku 1,5 litrainen iso pulllo... vähän varallakin jos janottaa, mutta, niin nooh
Eihän se ole mieskään eikä mikään jos yhdellä pakasteherneellä vuotta elä.
Vesi on paras janojuoma. Eikö cokis aiheuta vaan lisää janoa ? Itselläni ainakin.
Se on hyvä ettei isot rinnat aiheuta terveydongelmia eism selkävaivoja. koska vyötärösi on normaalin rajoissa
Jos sinun vyötärö on 78 cm niin et ole läski. Vyötärösi on ihan normaalimitoissa. Se että sinulle on isot rinnat ja normaali vyötärö ei tee sinusta läskiä. Sinulla vaan sattuu olee isot rinnat vyötäröösi nähden.
Isorintaisia on joskus sanottu uhkeiksi.
( Kun on isot rinnat on uhkea nainen ) Mitä lienee sitten tarkoittanutkaan.
Olet tosi lihava tyttö, niin on suurin osa aikuisistakin. Tervetuloa mukaan.
Sen takia ei pidä ottaa Cokista ja sipulia!
Lihavuus on tosi yleistä. Enemmistö on lihavia jo, Suomi on Euroopan lihavin kansa.
Pommac on parempi.
Kyllä me isokokoiset olemme ihmisiä,jopa hyväsydämisempiä kuin painoaan pilkun tarkasti vartioivat niuhottajat,joilla hermot kireällä jatkuvasti;)
Ainahan sanotaan, että lihavat on lepposia.
Mutta ei näitäkään voi yleistää, joka koossa löytyy kaikenlaisia ihmisiä.
Eräs laiha oli tosi äkäinen.
Juu, äkäisiäkin valitettavasti löytyy koosta tai painosta riippumatta.