Linnainmaa ja auto yöksi lämpöiseen?

Löytyykö linnainmaalta lämmintä paikkaa autolle yöksi? Ilmainen tai maksullinen paikka käy.
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

käykö jompikumpi isoista marketeista

Äänestä
  • No se väärällä puolen tietä oleva marketti on parempi paikka säilytellä autoaan, siellä ei ketään kiinnosta onko vai eikö ole.

    Äänestä

Ajastettava lämmitin? Katos? Talliko.

Äänestä
  • Joo katokseen tietysti talvella, lämpimään

    Äänestä

Tää ei tietysti auta ,mutta Hervannassa lämmin talli on 100:- kk.
Musta Prisman hallissa Linnaimaalla on joskus autoja jääny yöks.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löytyykö linnainmaalta lämmintä paikkaa autolle yöksi? Ilmainen tai maksullinen paikka käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu