Rakasta kuten ennen
Pelkään ettet enää
Anonyymi-ap
28560
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Kuka ketä?
Turhaan kyselet. Ei näihin koskaan täällä saa vastausta.
Ihan on aiheellinen pelko.
No etkö mies rakasta?
Nimeni ei ole mies.
Ootko vielä tyttönen? https://www.youtube.com/watch?v=mtL3M1TLqlk
Rakastan j os olet j mies 🥹🩷ei se mee pois nyt alan nukkumaan. Aamulla kahvia 4ltä
Hyvin mahdollista että niin on päässyt käymään.
Mistä lie johtuisi?
Pelkään, että rakastan kuin ennen. Koska oot niin upea ja ihmeellinen ja mä en, niin siihen liittyy niin paljon myös epätoivoa. Eikä silloin voi tehdä mitään.
Olet täysin oikeassa siitä etten rakasta! En ole välittänyt sinusta enää moneen vuoteen. Tähän taloon muuttaessa päätin, että jos typerä kautta rantain kertominen jatkuu yhä, en halua koskaan olla missään tekemisissä yhdenkään oman lapseni ikäisen kanssa!
Aiotko vetää mua pataan siellä?
Voin tehdä ilmoituksen esimerkiksi. Ei Multa keinot lopu, jos tarpeeksi ärsytetään!
Ei ole tunteet muuttuneet mihinkään. Vien ne hautaan mukanani.
Olet masentunut ehkä. Etsi uusi poikkis
Pysähdyttekö koskaan miettimään kuinka typeriä nämä aloitukset ovat? Veikkaan, että ap ei ole koskaan ollut parisuhteessa rakkauden kohteensa kanssa tai välttämättä edes jutellut koskaan hänen kanssaan. Tietääkö kohteesi, että olet edes olemassa? Tunteet ovat todennäköisesti täysin yksipuoliset. Mutta rakkaus on silti niiiiin suurta. Voi hyvää päivää...
Älä muuta virka!
Niinpä, surullista.
Kuka ketä
Ou really 🙄
En tunne sillai mitään mikään ei hetkauta miksi turhaan tuntea silti lapseni ja lapsen lapseni tietävät että isi/pappa heitä rakastaa paremmin kuin muilla
Minulla ainakin on se huono puoli, että tunteet pysyy tosi kauan. Huono siis silloin, kun se ei ole toivottua.
Miten on mahdollista että tunteet pysyvät kauan, vaikka et olisi koskaan ollut edes missään tekemisissä tunteiden kohteen kanssa! Ihme jumittumia sinulla!
Missä niin sanotaan, etten olisi koskaan ollut tekemisissä?
Vinkki: Muistelkaa kaikkia epämiellyttäviä, inhottavia, valheellisia, harhaanjohtavia juttuja, joita kaivattunne on tehnyt, niin ette kaipaile enää.
Älä pelkää. rakastan aina kuten ennen,sinua vaan.
En raksta enää tippaakaa. Eikä ole tunteitakaan sua kohtaan hyvä vain niin nyt tiesän kummoinen paska naama oikeasti olet
Jos jätät minut (Reijo Taipale).
Voi kultapieni, ei tämä rakkaus lopu..