Täällä yksi töissä runkkailija. Toisinaan kun on hiljaisempaa töissä, niin ajatukset karkaavat helposti kaikkeen kiihottavaan kuten isoihin kyrpiin yms ja sitä myöten jossain kohtaa on pakko aina vapauttaa kalu. Välillä vedän loppuun asti ja laukean mukiin josta juon ne, välillä vain edgettelen ja illalla kotona muija saa nauttia isoista satseista. Olisi mahtavaa löytää samanhenkinen kaveri vaikka Kikissä höpöttelemään ja kuvia vaihtelemaan.
Runkkailetko töissä?
10
408
Vastaukset
- Anonyymi00001
Oliko pakko kertoa meille tästä? Erittäin kuvottavaa! (Mun snäp on: @pena224)
- Anonyymi00002
On todellakin, hyhhyh, harmi kun mulla ei ole snäppiä tähän käyttöön.. Kik löytyisi
- Anonyymi00003
Tuttu tunne siltä ajalta, kun olin vielä töissä. Jos yksin toimistolla niin chatti auki toisella koneella ja käsi housuihin😊
- Anonyymi00004
Kesätöissä kävin vessassa kädellä jos en edellisenä päivänä ollu runkannu. Käytin farkkuja tai chino housuja ilman boksereita joten helposti alkoi seisomaan.
- Anonyymi00005
Ollessani kesätöissä nuorena makkaratehtaalla, huomasin aina varsinkin maanantai-aamuisin miten tehtaan äijät ravasivat krapulassa vessassa kukin vuorotellen. Arvasin että runkkasivat siellä koska krapulassa on tunnetusti kova panetus ja ennen vessareissujaan äijät tuijotteli kesälikkojen tiukkoja perseitä ja heittivät niistä todella rivoa juttua keskenään. Välillä itseäni jopa vähän punastutti niiden jutut kun minutkin sotkivat mukaan soppaan tivaamalla että saitkos poika pillua viikonloppuna ja perään tuli ohjeita kuinka sitä pimppiä pitää käsitellä ja ohjeet siitä kun alkaa tuntua kulkusten kilinä nivusissa niin sitten poika äkkiä lerssi ulos ruiskimaan lakanoille!
Kerran menin paskalle yhtenä maanantaina siihen kuuluisaan lihanleikkaamon vessaan jossa nuo ukot kädellä ravasivat niin siinä istuessani huomasin kuinka vieressä seinällä valuivat tuoreet haisevat mällit kohti lattiaa hitaasti ja hoksasin myös että vessan patterin välissä oli pornolehti!
Sitä siellä sitten selailin ja kulli seisoi kivikovana kun jotenkin vessan kiimainen tunnelma hajuineen ja näkyineen tarttui minuunkin. Kauaa ei tarvinnut kullia vatkata kuvia katsellessa kun alkoi orkku jo lähestyä ja pian lensi spermaa kunnon lasti hallitsemattomasti kovalla paineella. Osa vessan lattialle, osa siihen jo mällättyyn seinään ja parit sykäykset myös pornolehden sivuille. No äkkiä siinä saappaillani tahkosin lattian mällilätäkköä hajalle , työnsin tahrimani pornolehden takaisin patterin väliin ja pyyhin kullin vielä vessapaperiin. Siitä sitten äijien luo sian sydämistä rasvoja puukolla erottelemaan mikä oli mun aloittelijan hommani siellä kesäpoikana leikkaamossa. Siinä tunsi tuon tehtyäni jotain maagista yhteenkuuluvuuden tunnetta niihin rivoihin ukkoihin , tuntui melko äijämäiseltä itsestänikin tuon vessareissun jälkeen ja niihin äijien riettaisiin juttuihinkin alkoi suhtautua jotenkin luontevammin kun kesä eteni. Itsekin aloin niille kommentoida kesälikkojen muodoista. Naurettiin porukalla ja kaikilla oli hauskaa. No ehkä niillä kesälikoilla ei ollut, muttei silloin ollut tätä nykyistä woke ja metoo-skeidaa mitä nyt joka paikassa. 80-luku oli hienoa aikaa kun siihen vaan suhtautui oikeanlaisella asenteella eikä mielenpahoitus meiningillä. - Anonyymi00006
Ei kauaa tarvi katsella, kun kulli jo kovana ja kiimassa, kun katselee sellaisia videoita joissa mies makaa sängyllä ja puristelee vielä velttoa isoa kulliaan ja isoja kiveksiä.Sitten iso herkku kovettuu ja kasvaa täyteen mittaansa ja lopuksi laukeaa isot spermat.Monta pitkää valkoista sykähdystä ja sitten pian puoliveltosta kullista valuu vielä spermaa.Nam, kiitos!
- Anonyymi00007
Silloin tällöin tulee töissä seisoteltua, joskus teltta kunnolla pystyssä :-P
- Anonyymi00008UUSI
Itse runkkaan töissä ihan säännöllisesti. Monesti pidän myös penisrengasta. Yleensä en vedä loppuun asti vaan edgetän ja säästän spermat tyttikselle.
- Anonyymi00009UUSI
Säleverhot kiinni, työhuoneen ovi lukkoon ja muistitikku koneeseen. Kumisaapasladyjen videot ja kuvat esille, sitten mennään.
- Anonyymi00010UUSI
No pakko runkkailla kun on niin hyväperseisiä neitoja työkavereina!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075233Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813706SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt643598Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers123511SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun433147Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062350SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412336Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312194Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762130Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922069