Oon 33v mies Joensuusta ja tämä olis mun fantasia mutta haluaisin sen myös olevan ihan aito ja pysyväkin suhde eikä vaan nopeeta fantasian toteuttamista. Se kun saisi olla lempeän naisen oma poika, imeä tissiä päivittäin ja tuntee pientä ihastusta kun äiti pitää syleilyssä syvällä tissien välissä ja jutustelee samettisen pehmeällä äänellä. Oon vähän tissifriikki ja voisin ihan mieluusti muodostaa jopa addiktionkin äidin tisseihin.
Tisseistä ei oo pakko tulla maitoo, enkä ees tiiä miten paljon loppujen lopuksi tykkäisin saada sitä suuhun kun en ole maistanu, mutta minusta on tosi seksikästä isot turvonneet rinnat joissa maito ei taho pysyä oikein sisälläkään. Saattaisin ainakin tykätä jos sormet kastuu rinnoilla leikkiessä, ja pussaillessa maitoa valuvat rinnat painaa omaa kroppaa vasten. Raskaana olevaa naista en silti halua.
Mua myös sytyttää ajatus että äiti uskaltaa imetysvietin syttyessä ahistella mua rinnoillaan ja rohkeesti tarjota nännit suuhun, pitää ne mun kasvoilla eikä päästää mua mihinkään, mutta lempeydellä tietenkin. Mä voisin olla mielelläni se osapuoli kuka alistuu äidin tissien väliin. Mä myös tykkään että naisen tisseillä on kokoa, saa olla valtavatkin ei haittaa. Ja muutenkin sytyttää iso perse, paksut reidet ja sopivan pehmeät bbw muodot. Ikähaarukka ehkä n.30-50v? Ei se niin justiinsa jos ei ihan noihin numeroihin osu. Tykkään kyllä vähän ajatuksesta että ikäeron puolesta melkein voitaisiin ollakin äiti ja poika.
Joskus olis kiva saada yhteys joltain ketä oikeesti kiinnostaa. Mutta ymmärrän että oon niin outo ettei ketään kiinnosta mutta ei se mittään :) Tuolta mun profiilista löytyy yhteystietoja joista minut saa kiinni kun niiden laittaminen suoraan tähän on kerran niin laitonta.
Haluisin äitipoikasuhteen isorintaisen naisen kanssa
0
130
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 522127
- 622042
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131561- 621372
- 501339
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41855Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit90727Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118717Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33688- 40653