Välillä pukeudun naisten farkkuihin ja bleiseriin. Hieman läpikuultava toppi tai t-paita jonka alla rintaliivit. Matalat korkokengät. Tykkään käydä shoppailemassa ja käyn usein naisten alusvaateliikkeissä hakemassa pikkareita ja muuta kivaa.
Ei kukaan edes katsele pitkään meikäläistä. Nykyään ollaan hyvinkin suvaitsevaisia.
Käytän aina naisten pikkareita. ja siteitä. Tykkään myös bikineistä.
Hämeenlinnassa asustelen.
Hieman transu
Anonyymi-ap
2
195
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kuulostaa hyvältä
- Anonyymi00005UUSI
Eihän tässä ole mitään erikoista. Minäkin ostin ensimmäiset naisten vaatteet jo alaikäisenä. Yli 20 vuotta ostellut naisten vaatteita eri liikkeistä ja erotiikkakaupoista.
Toki alussa se oli aikas kuumottavaa ja varmaan se jännitys näkyi läpi, mutta nykyään menee ihan kuin vettä vaan. Nykyaikana netistä tilaaminen kyllä korvannut suurimman osan ostoksista, mutta silti pitää välillä käydä ihan liikkeissäkin. Tulee matkusteltua useamman kerran vuodessa, niin sieltä kiva tuoda pikku tulijaisia.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 971691
- 741474
- 501397
- 571316
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041288SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41745