En sinusta tiedä, mutta mun mielestä meillä oli jotain kaunista alkamassa. Kunnes 😥
Jos kaikki olisi mennyt toisin...
Anonyymi-ap
38677
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Minulla ei ole ollut vastaavaa kokemusta kenenkään kanssa! Pidän vain noin 70v miehistä!
En ole kertaakaan ajatellut, että meillä olisi jotain yhteistä paljon nuoremman kanssa! Olen nähnyt hänet sellaisena, että hän haluaa apua elämänsä hallintaan!
Eikö se ollut palstasetä ja älöittäjä aiemmin ensin viiskyt sittemmin kuuskyt plus? Tarkkana nyt porkkanat
Niin kunnes sulla meni naiset sekaisin että kenen ehdotus olikaan
Vaikuttaa aloittajaäijä mieheltä tinderissä liian monet verkot vesillä Laura eiku Liisa olen ajatellut viime keskusteluamme
Ja oliko tämä vitsi tai ridigulaatio jotenkin rikas sisällöllisesti mielestäsi stalkkerisököpäinen?
Vttu ollu kuallu vieläkään. Harmi.
Kunnes piti nus.sia toista naista. Perus.
Eikö kukaan muka ymmärrä millaista illuusiota tämä itsekseen monologioiva aloittajaäijä yrittää tuottaa kai lähinnä itsensä iloksi?
Menikö ihon alle?
Ymmärtää. Toivoisin samalla että jotkut ymmärtäisivät että tietyt aiheet nostattaa palstaäijän narsistista pikkunakkia ja sitä myötä yökyöpeli alkaa sekoilemaan ihan kunnolla.
Toinen nainen, pettäminen, mustasukkaisuus on runqqarin lempiaiheita. Ja niitä löytyy täältä tuhansia vuosien ajalta. Muiden IP osoitteilla äitiongelmainen lapatossu vetelee nyt viimeisiään ja meno kovenee ennen sitä. Suosittelen laittamaan laittomasti koottua materiaalia pikkuhiljaa jakoon SEPPPO. Koska se mitä tiedät jo, mutta et pysty ilmoittamaan mihinkään ilman kiinnijäämistä, tulee tapahtumaan.
Älä ota enää! Näyttää olavan pikku-ukkojen aika jo!
En ota. Ei ole halua vielä lusimaan.
Minusta oli parempi, kun oli vielä pimennossa, kun ei edes ymmärtänyt olevansa ihastunut saati...
rakastunut? Sama.
...että se toinenkin on?
rakastumassa, mutta juu
Ei mikään estä sitä vieläkään.
Halusit miesystäväsi mukaan leikkeihin.
Mitä olisit minusta muutenkaan halunnut kuin vain leikkejä. Niin et mitään.
Älähän nyt. Et oo ees kysynyt.
Aloitus oli miehelle naiselta!
No voi juku onpa harmi kun me kakarat tykkäämme tulkita tätä jonnin joutavaa soopaa nimenomaan toisin päin
Ja meistä tulee vielä pari.
Tulee🤗
Samat sanat, mutta minusta riippumattomista syistä se loppui…
Niin luulet, mutta se ei mennyt niin...
Miten se sitten meni?
Sivusts
Kunnes kanavoit sisäistä demariasi ja koit oikeudeksesi kouria pakaraani työpaikan hississä.
Meni miehelle
No mutta tämäpä aloittajaäijä oikein yhteiskunnallisesti ajankohtaisiin aiheisiin sidottu performaatio. No vaikka mieluummin tätä skeidaa kuin vaikka ns rikosuutisointeihin liittyvää skeemaa, vaikka rikos seksuaalinen häirintäkin toki on. Viittaan tällä psy koottiseen taipumukseen ratsastaa mm henkirikosuutisilla ym ilmapäiden iloksi
Tuohan on perussuomalaisten etuoikeus kohteen iästä riippumatta. Tapaus Rydman, jolle Purra näyttävästi antoi etuoikeuden käyttäytyä Suomen lain vastaisesti.
Itseppähän sen paskoit ei voi mitään
Toisinpäin meni.
Sekopåistå luulla kaiken jälkeen että ottaisin mitään vakavasti enää. Terkkuja vaan sinullekin rakas.
Hyvä aloitus pilataan syyttelyillä! Hävetkää.
Sikäli hassua, etten minä ole niinä vuosina kokenut mitään tuollaista vaan täysin päinvastoin!
Hassua on🤭