Hieman rahaa Vas. ,upeaa toimintaa, kiitoksia.!
Vastaukset 6
- Anonyymi00001
Täysin turhaan kohteeseen meni rahat. Eihän tuolla summalla saa kuin helmikuussa alkaviin olympialaisiin yhden porukan ryyppyreissun järkättyä. Vasemmistohan tämän muistini mukaan osaa..
NimiM. Käsi omalla taskulla, ei muiden - Anonyymi00002
Ei oikeaanlainen lahjoitus. Hurstille olisi pitänyt lahjoittaa tai Pohteelle tai Sievin vanhustenhoitoon ja täysin korvamerkittynä. Olisi voinut lahjoittaa myös koulutoimeen.
Lahjoittaja ilmoitti olevansa vasemmistolainen. Sellainen kultalusikka suussa syntynyt.- Anonyymi00003
Kultalusikka suussa Anttikin syntynyt, mutta eipä lahjoita, ei edes persuille.
- Anonyymi00007
Niin tai persuille niin kyllä net ois sen ryypänny. Nehän aikoi olla köyhiltä leikkaamatta ja juuri köyhienkimppuun kävivät heitä tuota roskasakkia köyhät eksyivät äänestämään nyt purra hallan toi tupaan.
- Anonyymi00004
Ei maataloudessa mene lujaa. Saa tehdä kovasti töitä ja silti on taloudellisesti vaikeaa.
- Anonyymi00005
Voi voi, Antilla on vähä kuule muutakin bisnestä....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092368Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???331297- 106983
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha634952- 71942
- 48865
- 88818
- 70686
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676