riittää Kiuruvedeltä. Tekoälyllä tehtyä ja uskotellaan sitä itse tehdyksi.
TIK TOK yrittäjiä
Anonyymi-ap
261369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
jaa kukas siellä nyt koittaa onneesa
Eikö omat videot saanu kannatusta?
Kerro toki mistä kyse?
Hupsuksi menee kun ikää tulee..
Niin näkyy tuostakin kommenttiketjusta.
Tämähä on jännä arvausleikki, vihjaillaan mutta ei voi kertoa mistä kyse.
Kysymysessä on vanha perinneleikki nimeltä "umpimähkä".
Onko taas kateelliset asialla?
Nokialaisella mätkiä menemään niin löytyy kusipää juipille joku roti
Koivalaisen botox huuli varmaan
Kyllä Kiuruveden kruunaamaton kaasukuningas syrjäisellä mökillään on aidosta aidoin kun teki miljoona yleisön saavuttaneen pieruvideon. Siinä ei poroksia tarhita kun aikamies pieree.
Paskan aju on vakava asia.
Aidosti itse itsestään kokonaan tehdyt videot on ok. Tee se kokonaisuudessa itse ei tekoälyä mukana käyttäen
Näinpä, sillon ee tarvittas kiinalaisten datakeskuksiakaan.
Ei koko viikolla paista aurinko täysillä, vasta ensi maanantaina ja keskiviikkona paistaa, kertoo Ylen tuore sääennuste.
No, äkkiähän sen maanantai tulee, ylihuomenna on jo keskiviikko, ja siitä on sitten pari päivää viikonloppuun, jonka jälkeen on jo TÄDÄÄÄ aurinkoinen maanantai!
Hyväskäyttäjä ukot nappi päät diilerit varokaa kaikki
Ohjeet epäselvät, kusin kenkäkaappiin.
Ei minkäänlaista tulevaisuutta tollasilt...
Vinosilmät liikkeessä
Luin facesta että tiktok röhkö muuttaa lupikselta pielaveelle. Onko muuttovirta alkanut tuulivoiman tietä pois? Kukas julkkis lähtee seuraavaksi kun rahanhimo silmissä valtuusto päätti tehä tuulimyllyjä kylän täyteen. On vara tehä uutta pyörätietä mitä pitkin ajellessa on mukava katella myllyjä ja kuunnella niiden ujellusta.
Kevättä tekee, pikkuhiljaa, mutta tekee kuitenkin. Nyt on jo helmikuun 3. päivä ja huomenna 4. Päivä kerrallaan, päivä kerrallaan päästään maaliskuuhun, ja vanhan sanonnan mukaan "maaliskuu maita näyttää". Silviisiin se käyp!
Muumimukit kaapissa sekaisin
Nyt on jo 4. päivä ja huomenna 5. päivä, ihan koko päivän!
Naatitaan siitä!
Päivien laskusta voisi välillä vaikka tehdä laulun tik tokkiin
Tik-tok, tik-tok, tik-tok... silleen harvakseen, kuin vanha kaappikello.