ottajia vai onko ylijäämä ?
🎣
🎣
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Tietenkin minulla olisi ottajia ja en ole ollut koskaan 18 v. Jälkeen sinkku. Mutta yksi on vain jonka haluaisin. 💛
Kuullut juttui ja eipä naisel oo ottajia :D röh
LoL
Kelpaa matuille.
ja sen jälkeen saastunut....
On varmasti, mutta asia on oikeastaan minulle yhdentekevä. Hän on joka tapauksessa ollut koko ajan varattu. Tilanne ei siis muuttuisi, vaikka hän vaihtaisi naisensa johonkin toiseen.
Ihan varmasti löytyy ottajia. Hyvänlainen mies kun on.
Kuha ei kopsahtais omaan nilkkaan 🤭🤭🤭
Panoseuraa löytyy aina. mieheltä
Niin, no itseppä en sellaisesta saa mitään. Täytyy olla syvä henkinen yhteys, rakastunut. Naiselta sivusta. ❤️❤️❤️
Hyvin sanottu
-mieheltä sivusta❤️❤️❤️
Kuulluissa jutuissa on aina totuus
Osa totuus ehkä eivät kehtaa kertoa totuutta ja jutut muuttuu aina jonkin verran matkalla mitä useamman suun kautta kiertävät
Ylijäämä? Järkyttävä sana ihmisistä puhuttaessa.
Voi olla mutta mutta kumpi on rumempi ylijäämä vai se ei kelpaa kenellekkään järjen omaavalle
Ei tänne ole synnytty kelpaamaan muille.
Ylijäämä kuulostaa hyvälle, onhan minulle paljon tarjontaa. Alijäämä sen sijaan olisi mahdollisesti harmi, sekin on joidenkin oma valinta, ei kelpaa kuka vain. Silloin parempi olla yksin.
Eikö se ylijäämä juuri silloin ole kun ei kelpaa ihan kuka tahansa muille taas alijäämä panee kuka vaan kuka ei keltään muulta saa
Ei vaikka siltä näyttää 🤣🤣🤣😂🥰😇🥰😚🤣😅😅😂🤣🥰🐈🐴🐴🦝🐂🫎
Sulle asia ehkä näyttääkin tolle netti elämässä vedättäessäs ja leikkiessäs 😉
Mene ja ota. Äläkä mua vaivaa asialla.
Sinähän se aloitit vttuilee.
Ainakaan mä en ole leikkinyt ihmisillä ikinä.
Mitäs tämä sitte mielestäsi ollut minua kohtaan.
En tiedä mikä on se "tämä" mitä kysyt.
En pahemmin ole palstalla oleillut.
Vaikka sille vaikuttaakin.
Kiva et vaivaannut nyt kuitenkin tulemaan vttuilemaan.
En harrasta vedätystä täälläkään
Et varmaan mutta mitä luultavammin olet leikkinyt heidän tunteillaan mikä on vielä viheliäisempää
H a i s t a . . . .......
Jooei https://www.tv7.fi/arkki/cafe-raamattu/jumalan-synty_p103040/🤕🤧🥱
Ei ole kaivattua
Mikä saa kirjoittelemaan ikävälle tarkoitetulla palstalla?
Kyllä hänellä on
Kenellä on
Vastaan vain, että rumasti sanottu. Mieheltä.
Minua ei edes ota kaivattuni, kun en ole otettavissa. Olen tosi hankala enkä osaa sosiaalisiasuhteita. Ne on minulle haasteellisia kun on autismia. Onneksi ette tiedä miten olen nolannut itseni kun olen yrittänyt olla normaali. Mieheltä sivusta.
Maskaaminen on raskasta, se kuormittaa. Itseänikin väsyttää ihmisten seura, silloinkin kun on kivaa.
Alijäämä se mies on. Ruma, omituinen luonne ja naamataulu sekä varmaan huono sängyssäkin.
Kuka sellaista huolisi?
Varmaan minä kun täällä haukuttu ja mustamaalattu usein
Ketä tarkoitat se on huora se semmonen jonka sänky taidoilla saa pelkästään pidettyä mu parempi varmaan semmonenkin kun yksinäisyys jos se yksinolo nää vaikeuksia tuottaa
En todellakaan ole mikään YLIJÄÄMÄÄ.
Minun kyllä vientiä olis, mutta YLI- JA ALIJÄÄMÄT alko vaatimaan FB:ssä KUNNIOITUSTA joten me kaikki ollaan tietenkin täällä ANONYYMEINÄ ja YLI- SEKÄ ALIJÄÄMÄT OVAT FB:ssä.
Viimeisin vapautettu on ylijäämää. Valitettavasti ei ole kaivattuja mutta voisi olettaa sellaiset ei ole ylijäämää.