tossun alla? Mielipiteitä?
Voiko olla romanttisesti
11
188
Vastaukset
- Anonyymi00001
Voi tietenkin. Eikä se välttämättä ole tossun alla olemista. Molemmat voivat olla vuoroin tossun alla. Se on rakkautta.
- Anonyymi00002
Onko teillä vuoronumerot käytössä? Mitä teet silloin kun on sinun vuorosi? Otat kunnolla vai hennosti raippaa hyllylle? Oletko koskaan ottanut dildoa perseeseen?
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Onko teillä vuoronumerot käytössä? Mitä teet silloin kun on sinun vuorosi? Otat kunnolla vai hennosti raippaa hyllylle? Oletko koskaan ottanut dildoa perseeseen?
hyllylle=pyllylle
- Anonyymi00005
Anonyymi00002 kirjoitti:
Onko teillä vuoronumerot käytössä? Mitä teet silloin kun on sinun vuorosi? Otat kunnolla vai hennosti raippaa hyllylle? Oletko koskaan ottanut dildoa perseeseen?
Ei tarvitse ottaa paineita, jos ei tunnu omalta.
- Anonyymi00009
Anonyymi00005 kirjoitti:
Ei tarvitse ottaa paineita, jos ei tunnu omalta.
Se on hyvä että se tuntuu omalta :) kummassa tunnet olevasi täysin oma itsesi?
- Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
Se on hyvä että se tuntuu omalta :) kummassa tunnet olevasi täysin oma itsesi?
Hån tietänee.
- Anonyymi00004
Periaatteessa, se kenellä on enemmän tunteita on alakynnessä. Siitä vaan pähkäilemään kenellä niitä on ja kehen, vai onko kaikki tietoista tekemistä.
- Anonyymi00006
Kyllä kai en tiedä mä olen ainakin ihan koska vain mielummin taivasalla kuin tossun alla
- Anonyymi00007
Voi ja näköjään ilmankin romantiikkaa.
- Anonyymi00008
Joo, tuntuu että olen aina. Siksi olen sinkku vielä,,
- Anonyymi00011
En halua alle enkä ylle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit345227Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3984516Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483819KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1372977Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112500Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182028Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511982- 1231900
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241459