Pajari näyttää olevan ihan paniikissa Monessa, suorastaan käy sääliksi miestä. Kyytiin tulee olemaan kylmää, miehen perus vauhti ei vain riitä Oliveria vastaan. Pientä parannusta voisi olla luvassa jos Pajari saisi entisen Kartturin vierelleen.
Vastaukset 5
- Anonyymi00001
Pientä parannusta olisi paluu viimevuotiseen tyyliin. Kun ei pysty nostamaan vauhtia, hyvällä onnella voi päästä matelemallakin podiumille, jos tarpeeksi moni oikea kuski keskeyttää. Japanissa se onnistui ja saattaa onnistua uudelleen ehkä kerran kauden aikana tai kahden kauden aikana.
- Anonyymi00004
Matelemisharjoituksia tuo on kyllä tehnyt, paras pätkäsijoitus taisi olla 19. eli wrc2 ja wrc3 autot ajaa parempia aikoja.
- Anonyymi00002
kaksi kertaa puuhun ja minuuttitolkulla Oliveria perässä. Eikähän Pajari kerää kisan jälkeen kamppeet vähin äänin ja lähde muihin hommiin. Solhbergiakin varmasti ihmetyttää että miksi tallikaverina on hidas mies
- Anonyymi00005
Tuskin kerää, jos ei saa kenkää. Selittelee vuodesta toiseen keräävänsä kokemusta ja tarkkailevansa. Ja Latvala siunaa.
- Anonyymi00003
Pauarinen on #2hirvonen, ei voita koskaan . . . .
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591240
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571168Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331132Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71000- 100985
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5815- 47784
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27761Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192696- 71669