Vaikka mitä tapahtuisi ja sillee, niin aina sen jälkeen me katsomme toisiamme ja hymyilemme koska meillä on toisemme ja kaikki muu on ihan turhaa.
Ja niin vajoamme vaikka sodan keskellä omaan maailmaamme ja nautimme toisistamme kun maailma palaa ympärillämme.
:/
Ja niin vajoamme vaikka sodan keskellä omaan maailmaamme ja nautimme toisistamme kun maailma palaa ympärillämme.
:/
Vastaukset 15
Vanhimmat
Joku lirkuttelee kylpyhyoneessa rapinasta päätellen.
oletko sä kateellinen meille😐
Kenelle teille olisin kateellinen?
Mä haluan sut!
Niin mäkin sut😘🥹koska me halutaan enemmän ja missä?
Sano paikka ja aika niin mä hyppään sun syliin ja hukutan sut ihanuuksiin!!!!
Et kyllä hyppää😄olen nainen😝
Ole mitä olet, hyppään silti.
sivusta
Lirttaillaanko IHMISOIKEUS asioista?
Persujen Mäkelä oli sitä mieltä, että Orpon Kiinan matka oli IHMISOIKEUS RIKOS, mutta ORPO OLI SITÄ MIELTÄ, että EI OLE.
Minuahan tietenkin alko naurattamaan, koska FB KUNNIALLISETKIN OVAT SITÄ MIELTÄ, että FB:SSÄ ON KUNNIA EDUSTAA SUOMESSA KOIRAN PASKANA!
Tuo kuva oli laitettu 2024 FB:hen ja TUSKIN SE MIKÄÄN VAHINKO KUVA OLI.
Ja sieltä kuplasta paluu palavaan masilmasn - sun kuplasi on vain hetki pakoa todellisuudesta, jossa suurin osa ajasta pitää olla. Ei kiitos.
Ihmisoikeus loukkaus vaatia kunnioittamaan KOIRAN PERSETTÄ JOSTA TULEE PASKAA FB:SSÄ JOSSA EDUSTETAAN MONIEN MAIDEN KANSOJA JOTKA OVAT IHMISIÄ EIKÄ ELÄIMIÄ!
Onko joku vielä "FB":ssä 😄😄😅😂😂😂😂
Missä sä sitten olet? Ai niin, sä oot vaan täällä 😂😂😂😂😂
Ketään, joka on päässyt näin pitkälle, ei voida helposti vetää takaisin maailmaan. Aina on sotia, kurjuutta joille ei voi mitään. Jätämme tuon kaiken huomiotta. Sen herättämään epätoivon. Vietämme ikuisuuden miellyttäviä hetkiä keskenämme leikkien. Seikkaillen todellisuuden ulottumattomissa. Luodit saavat odottaa.
Oksetta a hymy Kattos vaikka msksaiditc Etoo yrjöttää Paskoessaski hymy let Hukkuessas ki hymyi ler hyvä olkoon se.n voi kattoo