Fire in the Hole xBomb (Nolimit City) on edelleen se peli, joka pistää sykkeen nousemaan – hardcore-kaivosmeininki, jossa xBomb-wildit räjähtää, korvaavat symbolit ja käynnistää romahduksia (collapsing mines) samalla tavalla kuin Megaways-avalanche.
Pelissä on 6 kelaa ja aluksi 486 voittotapaa, mutta romahdukset kasvattaa voittolinjoja eksponentiaalisesti jopa 46 656:een asti!!
Bonuspuoli rokkaa!!:
Lucky Wagon Spins aktivoituu 3–5 scatterilla (kultaisten wagonien symbolit), ja se on hold-and-win -tyylinen bonus, jossa saat aluksi 3 elämää, keräät modifioijia ja voit jatkaa keräämistä kunnes elämät loppuu tai koko ruutu täyttyy. Maksimi voitto on 60 000x panos?!?! (joskus jopa yli 100 000x??? joissain sessioissa raportoitu), RTP pyörii 94.11–96.96 % välillä versiosta riippuen ja volatiliteetti on 10/10
Lue lisää täältä: https://www.fruta.com/fi/blogs/fire-in-the-hole-x-bomb-ilmio-kaivosten-vaarallisimpaan-kolikkopeliin
Miten Fire in the Hole xBomb toimii ja miksi sen maksimi 60 000x panos houkuttelee high rollereita?
Anonyymi-ap
0
113
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-599367Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1286730Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036612Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1784926- 1704728
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.963296- 1702411
- 662288
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642243- 572057