Annan sulle anteeksi

Vaikka et ole edes pyytänyt. Tiedän, että sulla on lopulta vaikea olla itsesi kanssa. Enkä nauti siitä, vaan se surettaa. Kukaan ei ole kuitenkaan kokonaan paha.
7440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samoin sinulle pirkko.

Äänestä

Ihanaa hei. Vähän tuhma oon. Mut en missään nimessä paha. Ihan kiltti.

Äänestä

Anteeksi vain mutta en ole pienimmässäkään paha.

Äänestä

ei olisi koskaan pitänyt erehtyä tänne lesbojen saitille. tää on ollu täysin tuskaa jo pidemmän aikaa. onneksi vihdoin musta tuntuu että haluan elämääni jonkun ihan oikeesti joten muut saitit jo käytössä.

Äänestä
  • Naiset on hauskoja. Onneks ite erehdyin.

    Äänestä

Kiitos. Vaikea pyytää anteeksi, kun ei tiedä syytä anteeksipyynnölle🤔

Äänestä

Ei Multa, eikä voisikaan olla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka et ole edes pyytänyt. Tiedän, että sulla on lopulta vaikea olla itsesi kanssa. Enkä nauti siitä, vaan se surettaa. Kukaan ei ole kuitenkaan kokonaan paha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu