Nyt se tapahtui vihdoinkin

Anonyymi-ap

Muutuit yhtä vastenmieliseksi kun kaikki muut äijät. Olispa tapahtunut jo aiemmin olis vuodet menneet paremmin.

6

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Ei tullut mieleen et sullakin voisi jotain roolia asiaan olla.

    • Anonyymi00002

      Jos ei muu enää palstaäijä tepsi huomion saamiseksi, niin näitä loppuehtoo, eikö?

    • Anonyymi00003

      Meitä ihmisiä on moneksi. Muistan kun joku nainen kertoi palstalla, että hän testaa miehiä sillä, että on heille törkeä ja sitten jos mieskin on törkeä niin; olipas törkeä mies, hyvä kun pääsin eroon. Yleensä ihmiset on rakennettu siten et ne reagoivat negatiivisiin juttuihin negatiivisesti ja positiivisiin juttuihin positiivisesti, joka on enemmän kuin loogista käyttäytymistä.

      • Anonyymi00004

        Sellaisenkin provonko aloittajaäijä on kyhännyt? En olisi ikinä uskonut


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Sellaisenkin provonko aloittajaäijä on kyhännyt? En olisi ikinä uskonut

        Nyt sanon sinusta mielikuvan joka tulee mieleen. Sinä kokeilet aina onneasi ja lähes poikkeuksetta arvaat väärin ja se juttu onkin juuri se. Ilmeisesti aina hypähdät ja hymähdät, aina kun arvaat väärin, ihan kuin ne olisivat sinun onnen hetkiä.


      • Anonyymi00006
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Nyt sanon sinusta mielikuvan joka tulee mieleen. Sinä kokeilet aina onneasi ja lähes poikkeuksetta arvaat väärin ja se juttu onkin juuri se. Ilmeisesti aina hypähdät ja hymähdät, aina kun arvaat väärin, ihan kuin ne olisivat sinun onnen hetkiä.

        Aika ubuntua tekstiä, mutta mene sillä vaikka


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      308
      3044
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      61
      2353
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      124
      2057
    4. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      349
      2043
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      127
      1733
    6. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      67
      1399
    7. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1395
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1337
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1263
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1233
    Aihe