Miksi täällä

On yhtäkkiä kaikki keskustelut vuonna 2024 aloitettuja? Mihin hävisi tämän vuoden keskustelut 🤔
493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joku robotti kirjoittaa vanhoihin juttihin kommentin joka mainostaa K-18 sivua. Siksi ne nousee ekalle sivulle. Kyseessä siis palvelunestohyökkäys. Ylläpito ei kai tee mitään ennen maanantaita.

Äänestä
  • Nimenoman noin.

    Äänestä

Kannattaa painaa kohtaa "uusimmat keskustelut", niin palsta nostaa ylös tämän päiväiset keskustelut.

Olen ymmärtänyt, että sivustolla on tovin ollut spämmääjäbotti, joka nostaa tekniikan avulla keskusteluja milloin mistäkin ajankohdasta. Siitä päästiin eroon, mutta nyt se taas hyökkäilee ja nostaa vanhoja keskusteluja.

En tiedä, kuka sen on kehittänyt, mutta joku hakkerihan sen on väsännyt kiusaksi.

Äänestä

V 2026 keskustelut tulevat palstalle parin vuoden päästä.
Kärsivällisyyttä!

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On yhtäkkiä kaikki keskustelut vuonna 2024 aloitettuja? Mihin hävisi tämän vuoden keskustelut 🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu