En koskaan ottanut lainaa nyt 1 kerran tahdoin ,sitä minä en voi vannoa joku esiintynyt minuna ja ottanut lainaa jättänyt sen maksamatta mitää ilmoitusi ei ole minulle tullut .Näin minulle sanottiin ei edes vakuudellista lainaa hyvämainen ja rikas takaaja ei edes2000€ .
Miten saa elinikäisen lainakiellon
Anonyymi-ap
5286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miten saa elinikäisen lainakiellon =En nostaa kissaa vielä pöydälle ,1 ajatus joka voisi sen aiheuttaa mutta kuunellaan jos joku muukin sitä ehdottaa.
Miten saa elinikäisen lainakiellon = Ensi perjantaihin asti odotan vastausta.
Kannattaisko kysyä pankista. Verottaja pitää positiivista luootorekisteriä, se voisi olla toinen paikka. Jos joku on saanut tunnukset ja on syntynyt vahinko, niin syy voi olla myös omassa huolimattomuudessa.
Isä ja äiti eivät kelpaa edes vakuudelisen lainan takaajaksi minulle ,ei edes 2000€ näin minulle sanottiin .
2000€ ei olekaan vakuudellinen laina. Laina vaatii tuloja. Ne vanhemmat voi lainata sen 2000€, jos niillä on varaa taata se.