Miten sä saatoit?
-mies-
-mies-
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
En ole mitään pahaa tehny
Oletko palstaäijän aloituksiin itseriittoisesti ja välillä hyvin vihamielisesti vastaileva miettinyt esim vaikka leponeksia
Ihan turha sinun tuputtaa minulle omia tapojas. Lopeta toi typerä jankkaaminen. Koitamme kuitenkin ymmärtää edes joskus että olethan sairas. Et muuten jankkaisi.
Miksi sinä itse jankutat tätä samaa monotonista settiä palstaäijän aloituksiin sitten? Ja kirjoitteket monikossa että me tiedämme että olet sairas? Tässä on ihan pieni paradoksi nyt.
Se paratapsi on sun päässäs. On tässä jo vuosia tullut työporukalla naurettua että et sä vaan koskaan muutu. Onko joku ehkä ollut sinulle tuhma tai onko sattunut jotain, etkö ole tullut kuulluksi? Kovasti haet ainakin huomiota.
Työporukalla olette nauraneet, just. Erikoinen vastaus kun itse vuodattaa keskellä yötä trolliäijän aloituksiin ”en ole tehnyt mitään”, mutta vastaaja taisi vaihtua lennossa johonkin toiseen, eikö niin? Mainitse toki poppoon nimi tai kirjoita ainakin nimikirjaimia epäviralliseen adressiin
Sori sirkus nyt vaan.
Ja miten niin haen huomiota sillä jos kyseenalaistan epävakaiden huutelua, spinnaamista sun muuta kevyterehdyttämistä?
Sinullakin jo sanastoon kuuluu kaikki spinnaamiset palstaäijät ynnä muut.
Kannattaisi vähän laajentaa niin ei ärsytä niin paljon tommoset knoppisanat päälle liimattuine höpötyksineen on ihan idiootin touhua. Niillä vaan yritetään näyttää että on muka fiksumpi kuin muuta tai että on edes jotain siellä korvien välissä mutta se että pyörii päivästä toiseen tunkemassa joka tekstin väliin ei ole kyllä kovin fiksua, eli siinä meni mahdollisuus sinulta.
Elämä on uusi orastava sinun,
kyyneleet kuljettavat surua.
Ei kannata naisten perään itkeä ovat ilkeitä ihmisiä nauttivst kun miehiä kiusaavat
Eiköhän miehetkin kiusaa naisiakin ihan yhtä paljon, ellei enemmänkin.
Älä itke ❤️
Tosimies ei itke miesten perään.
Entä naisten?
Vttu että oo keskenkasvuinen idiootti krpä. Jos vähänkin avaan miltä musta tuntuu ainut asia on mitä osaa on tehdä siitä pilaa. Toivittavasti palellut pakkaseen ksipää!!
Onko tämä aloittajaäijä nyt sitten ikäänkuin jatkoa tälle kertomuksellesi? Tee
Mene nyt sinäkin vttuun siitä. 🖕
"Mieshän" voi kuolla vaikka nestehukkaan juostessaan. Ellei sitte peräti verenhukkaan. Kuulemma.
Kylläpä tämäkin taas pienestä eskaloitui. Kaikki järjestyy vielä soft kitty warm kitty little ball of fur happy kitty sleepy kitty pur pur pur
Jaa, sinulla siis alkaa taas laajeta horisontaalisesti nämä vihan kohteet primääristä sekundaarisiin
Ompahan yks ilkeä hullu vähemmän.
Onhan nämä itkupotkut melko hellyyttäviä palstaäijä. Hälyyttävintä kuitenkin että elät näitä draamoja naisina ja miehinä esiintyen ihan oikeasti, melko riskialtista tuolleen skitsofreenikkona eikö. Oma todellisuudentaju vajavaisena on varmaan melko helppoa perustella itselleen sairaalloiset käyttäytymismallit. Parin markan pikkukriminaali.
Joo, ei tämä aloittajaäijän yksitoikkoisten maneerien kaava mitään rakettitiedettä ole varsinaisesti
Ai. Lahjoit taas peltipollarin pysäytyskuvasta? -emv
Koetko poikaparka, että tämä pelastaa uppoavan kumiveneennw, että jaarittelet puuta heinää ja haukut taas nk väärää puuta? Sivusta
Toisekseen näiden sekavien narratiivintynkien kohde lie vaihtelee, sillä primäärillä pakkomielteen kohteella ei ole korttia
Ajamiseenhan ei kuulema korttia tarvi.
Niin ja voi istuskella muiden auton etupenkillä pikkueemelinä lussuttaa pillimehua ja osoitella sormella että tuhoa toi ja toi iskä jne
Minun iskän sikari on isompi kun sinun iskän kuubalainen oon imuttanutkin. I dare your sorry butt to rise this bar because
Ainakaan kukaan ei itke sinun perääsi se on ihan varma, joka väliin tunget idioottimaiset kommenttisi mutta sen takia sinä täällä varmaan oletkin eikös niin?
Ei ole ketään siinä lähistöllä jollen näyttäisi oma erinomaisuuttaan niin täällä sitä sitten pyöritään ja ilmeisesti miesten kohtelu on ollut sinulle jotenkin epämiellyttävää tai sitten sinä yleisesti pelkäät miehiä olet niin sanotusti äidin helmoissa kasvanut varoituksia sadellut " että miehet haluaa vaan sitä yhtä ja kuinka ne on pahoja "
pienestä pitäen, aika typerää touhua todella sinulta.
Ehkä saat joskus palstan epämiellyttävimmän väliintunkijan pokaalin tuli nyt sitten kenenkä taholta vaan, vaikkapa hui MIEHEN!!! 😳😩
Kuka ketä mä helposti vaadit jotain enemmän kuin mihin itse pystyit
Saatoin mustan miehen pysäkille. Oli luonani.
Kiitos aloittajaäijä tiedosta, tämä on kuin eräälle raivohullulle suoraan räätälöity skeema
Cännikuskina otit senkin kyytiis? -pallisjätitsäkille
"Voi Puh, kuinka saatoit?" Nasu nyyhkytti.
Niin, älä muuta palstaäijän aloitukseen proosaile lempoon leppäkeihäs. Olet vissiin kova kertomaan perättömiä tarinoita
Mitä minä nut oon tehnyt?
-nainen
Kuka siellä saunassa teki mitä häh?
Kerro toki teidän joukkueen apaattisissa saunailloista
https://youtu.be/qOPDhufL6vU?si=fJDctiH9sJiGm6tf muitakin vaihtoehtoja on
Se on muuten juurikin näin :-)!
Silver C. Rest lämppärinä väärässä töpselissä on vähän enemmän ku pelkästään huono idea. -denver
En saattanutkaan. En ikinä itkettäisi sinua.
Sanoo sipuli kirkonisän polvella?
Ei saakutti sulta ei suju sitten mikään. Jos näyttää ettei yksi gubbeketju meinaa kääntyä millään eduksi mee hyvä lapsi seuraavaan. Kyllä näitä riittää. -mama
Minusta on harmillista että syytetään vain toista osapuolta kun tangoon tarvitaan aina kaksi.
Ei tollasta minä, minä, minä jaksa. Keskity välillä toiseen ihmiseen. Koko juttu minä olen sitä, minä olen tätä. Jos siirrät ajatukset mitä joku/jotkut toiset ihmiset tekee saat paljon enemmän sisältöä päähän ja mielenkiintoisemmat ajatukset.
haukotus…?
Tuskin sun sitä kannattaa itkeä, jos vedän käteen.
-miehesi