Kunpa sais joskus katsella kun kaksi naistaharrastaa seksiä.
Toinen nuolee pillua,minä sen takana hyväilen pakaroitaan,sormetan pillua
Kyrpä kovana
Kanki
Toinen nuolee pillua,minä sen takana hyväilen pakaroitaan,sormetan pillua
Kyrpä kovana
Kanki
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
parin kanssa oltiin kylpylässä ja nainen sormetti vaimoani kun me miehet katsottiin,vaimo sai aika orkun huudon kera.Sitten laitettiin vaimo kontilleen ja vieras pääsi painamaan takaapäin.Vieras nainen asettui vaimon eteen ja toinen käsi vaimon tisseillä ja toinen minun kullin varressa.Siinä vaiheessa oli pakko kääntää tuo vieras nainenkin viereen kontalleen ja kulli sisään.Molemmat miehet sai laskea lastit vieraaseen pilluun.Vieraan naisen makoillessa selällään meni hänen oma mies työntämään pillunmehuista ja spermasta kiiltelevän kullin vaimonsa suuhun.Pyysin vaimoani kokeilla nuolla tuota juuri naimaani pillua ja asettui pylly pystyssä naisen jalkoväliin ja alkoi nuolemaan spermasta valuvaa vierasta naista.Pakko oli asettua vaimon taakse ja työntää kulli vaimon spermaiseen pilluun.Kaikki sai omaa ja vierasta.
Nam nam..
Oi jos oisin ollu mukana
Kanki
Sää mää ja bää tietää tuntee speden tavat.
Vajakki siellä ei pysty edes yöllä nukkumaan kun pitää tänne näpyttää buaahaata ja huuhaata 24/7. Toivottavasti leikkaavat sun toimeentulotuesta jo ens kuussa puolet pois, vituttaa kun sunlaiset loiset hilluu yöt päivät veronmaksajien rahoilla.
No miksi et nuku. Jospa menisit vaikka oikeisiin töihin välillä. Ja sinä jaksat lukea kaikki buaahaa speden jutut.
Teki varmaan hyvää kaikille.M58
Moikka hönö. Olet harvinaisen sana valmis hönö. Ihan kahden sanan lauseeseen pystyt.
IHANA KATSOA NAISTEN RAKASTELUA JA KUN PÄÄSIS MUKAAN
Vaimon mukaan paras pillun nuolija on ollut hänen paras kaverinsa. Vaimon kaveri on todella haluttavan näköinen ja kaikin puolin ihana. Ajatus vaimosta ja hänen kaveristaan nuolemassa parikymppisenä toistensa pilluja saa kalun kovaksi välittömästi. En panisi pahakseni jos pääsisin katselemaan sitä livenä.
mutta ethän sinä tuossa vain katso , kun jo osallistut seksiin , eikö olisi parempi että olisit sidottuna tuoliin etkä pääsisi edes koskettelemaan itseäsi vaan joutuisit seuraamaan naisten hauskan pitoa kulli kovan