Voitteko kertoa kuumimpia vinted/tise käyttäjiä. Koitan etsiä käytettyjä urheiluvaatteita runkkailuun. Ainakin nimimerkki jessika_k ilmoittaa myyvänsä myös miehille ja hänellä on paljon pikkareita ym myynnissä. Harmi vaan ettei kuvaa niitä päällä niin ei voi varmistua siitä että on aito. Mielellään ostaisin käyttäjältä jolla on sovituskuvia profiilissaan tuotteista.
Kuumimmat vinted/tise käyttäjät
7
91
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Paavo Arhinmäki 🥰
- Anonyymi00002UUSI
Siis onko sulle tärkeää, että ne vaatteet ollut naisen päällä vai tarkoitatko että onko tuote oikeasti olemassa?
- Anonyymi00003UUSI
Se että nainen on niitä käyttänyt, eikä vaatteet ole vaan jonkun toisen vanhoja mällirättejä.
- Anonyymi00004UUSI
Juu, se on tärkeää että ne olemattomat vaatteet ovat olleet naisen päällä.
- Anonyymi00005UUSI
Vaimo myy pikkarit suoraan jalasta. Saat jälkilähetyksenä sähköpostiin minun kuvaaman videon, jossa vaimo hyväilee itseään ja masturboi julkisella paikalla hivenen syrjässä, kastelee pillulla pikkarinsa, riisuu ne lähetyspakettiisi ja pudottaa postiin.
- Anonyymi00006UUSI
Onko vaimosi joku kolttasaamelainen? Eli kykenee kävelemään pystyssä pöydän ali, mutta ei mahdu makaamaan sen alle.
- Anonyymi00007UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
Onko vaimosi joku kolttasaamelainen? Eli kykenee kävelemään pystyssä pöydän ali, mutta ei mahdu makaamaan sen alle.
Mielenkiintoista, miten jotkut mahtuvat seisomaan pöydän ääressä, mutta eivät mahdu ajattelemaan sen yläpuolella. 💡
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-629490Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1367174Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036662Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1835019- 1714799
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.983563- 1702471
- 662348
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642303- 582122