kolari kehä 1 tänään

Lahdentien liittymässä.?Ajoin ohi,ambulansseja ja poliiseja paljon paikalla.Ilmeisesti rekka tönäisi pikkuauton pöpelikköön? Muuta en nähnyt.
82887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

http://www.helsinginsanomat.fi/tuoreet/artikkeli/1101980294405.

Mummo kuoli ja lapsenlapsensa loukkaantui vakavasti.

Muutama vuosi sitten Hyvinkää-Hanko rataosuuden ylikäytävällä ajoi uimareissulle menossa ollut mummo Toyota Avensiksella 10-vuotias lapsenlapsi kyydissään suoraan junan alle ja molemmat kuolivat. Miten omaiset selviävät näistä katastrofeista?

Äänestä
  • Ellei sit taas ole kirjoitettu väärin.Kyllä näitä sattuu nykyään kun tiedoitus toimii paremmin kuin ennen. Kun kielletään kaikki liikkuminen,sitten ei pitäis tulla liikenne-vahinkoja. Kiljettais vaan jalan ja korkeintaan polkupyörällä ja nekin jos on polkupyörä-kortti.

    Äänestä

Kyllähän se rekka tönäisee jos eteen tulee mummeli henkilöautolla.

Äänestä

yksi törttöilijä vähemmän liikenteessä!! jaksamisia rekkakuskille ja eikun taas baanalle:)

Äänestä

nähtiin taas

Äänestä
  • Toivottavasti saat kivessyövän. Tunsin uhrit.

    Äänestä

Siitä ajoin itsekin ja samaa mietin.. että mitä kävi tarkalleen. Missään ei uutisia löydy (vielä). Mutta mitään rekkaa en kyllä paikalla nähnyt, 1-2 henkilöautoa kyllä. Pöpelikössä. Kuoliko ketään?

Äänestä

Siitä ajoin itsekin ja samaa mietin.. että mitä kävi tarkalleen. Missään ei uutisia löydy (vielä). Mutta mitään rekkaa en kyllä paikalla nähnyt, 1-2 henkilöautoa kyllä. Pöpelikössä. Kuoliko ketään?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


guapo-57 kirjoitti:

Lahdentien liittymässä.?Ajoin ohi,ambulansseja ja poliiseja paljon paikalla.Ilmeisesti rekka tönäisi pikkuauton pöpelikköön? Muuta en nähnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu