Epstein ja Jampe

Millaiset kytkökset heillä oli aikoinaan?
8333
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei mitään.

Äänestä

Läykkäläntien poikakoti?

Äänestä

poliisijtat vaqjakkvati pojat seurasivat kun miestä kidutettiin
läykkäläntiellä

Äänestä
  • Kidutuksesta ei voinut olla kyse, koska miehen erektio ei hellittänyt missään vaiheessa toimintaa.

    3Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kidutuksesta ei voinut olla kyse, koska miehen erektio ei hellittänyt missään vaiheessa toimintaa.

    Kovasti nautti tempauksesta

    2Äänestä

  • Mies oli itse toivonut lapsukaisilta kyseistä kynttilälahjaa. Olihan tuolloin hänen 30-vuotispäivänsä.

    2Äänestä

  • Kipu ja nautinto ovat hyvin lähellä toisiaan.

    1Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kidutuksesta ei voinut olla kyse, koska miehen erektio ei hellittänyt missään vaiheessa toimintaa.

    Hänhän ejakuloi kynttiläsession aikana. Lima lensi lasten kengille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Millaiset kytkökset heillä oli aikoinaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu