En ymmärrä itseäni.
Minä tiedän, että olet viettänyt viikonloppua naisen seurassa. Ja se saa minut vihaiseksi.... Mustasukkaiseksi....
Ja tiedän, että en saisi olla. Koska et ole minun. Et, vaikka kuinka olisin sinuun ihastunut.
Sillä ei ole merkitystä, että mitä minä haluan, koska sinä et selvästi halua minua.
Ja minun on pakko yrittää unohtaa sinut ja päästä yli. Koska ei tästä tule mitään. Minä itken sun perään ja sinä vain vietät aikaa kaikkien muiden kanssa.
Yritän unohtaa
9
232
Vastaukset
- Anonyymi00001
Yksin mä olin viikonlopun niinku lähestulkoon aina 😥
- Anonyymi00002
Olin yksin kotona2
- Anonyymi00003
niinhän sä luulet, mutta et tiedä minusta pätkääkään
- Anonyymi00004
Aivan kuuleppa hurviteltiin, kaikki temput tehtiin, voi kumoa olisit olkut näkemässä, olisin näyttänyt sulle peukkua "katoppa näin! näin sitä mennään!" olisin sanonut "tykkäätkös?! mitä?! katsoppas vain! katsoppas vain!"
- Anonyymi00006
Justiinsa.
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Justiinsa.
Se on niin justiinsa, ken leikkiin ryhtyyn, saakoon huomata, että leikki ei paljoa yllätä ja leikki pyöruu lähinnä sukupuokisen kanssakäymisen ympärillä. Leikit ne pimitetään hyväuskoiselta hölmöltä, se on semmoinen leikki se.
- Anonyymi00005
Mistä tiedät, että viettänyt aikaa toisen kanssa?
Toista ei saa sitoa. Ei vapaata vangita voi. Mustasukkaisuus perustuu pelkoon ja vihaan ja se ei ole hyvä juttu. Käärmeeltä pitää laittaa pää poikki. Käärme = negatiivinen tunne.- Anonyymi00008
Tiedänpä vain. Ei sillä väliä mistä.
- Anonyymi00009
Nyt on tainnut lähteä mielikuvitus laukalle ketjun aloittaneella ja onko edes omasta ihastumisestaan kertonut? Ei kannata olettaa mitään ja tehdä sen perusteella johtopäätöksiä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475405Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612176Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181790Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1421742- 171525
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301447Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5132881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771068Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se210926