Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

john holmesilla

12 tuumanen eli jotain 30 senttiä
179367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Mistähän sais kuvan siitä?

Äänestä
  • No vittu käy netistä ettiin. Kyllä löytyy. Siis aivan mieletön sladdi sillä jätkällä, käy vähän kateeks. Naiset kävi aivan kuumana ku näki sen patukan.

    Äänestä

  • Anssi kirjoitti:

    No vittu käy netistä ettiin. Kyllä löytyy. Siis aivan mieletön sladdi sillä jätkällä, käy vähän kateeks. Naiset kävi aivan kuumana ku näki sen patukan.

    anssi poju kukahan se kuumana oikeen käykään

    Äänestä

  • Anssi kirjoitti:

    No vittu käy netistä ettiin. Kyllä löytyy. Siis aivan mieletön sladdi sillä jätkällä, käy vähän kateeks. Naiset kävi aivan kuumana ku näki sen patukan.

    ei sillä ees seisonu koskaa

    Äänestä

  • niin... että usko pois.

    Äänestä

  • heli kirjoitti:

    niin... että usko pois.

    Pyhiinvaellusmatkan haudalle? Mittasitko varmaan oikein? Oliko hautakivi todella noussut

    Äänestä

sillä oli 36CM.pitkä kulli,eikä se tosiaankaan säkä pituudessa yleensä ollut,jos sillä seiso aivan kybällä ni oli joskus käyny sillai et se oli pyörtyny siihen,ihan sen takia kun veri pakeni mulkkuun,ymmärretävistä syistä ei joka otossa seiso ihan täysillä.

Äänestä

sen muna oli luonnonoikku ei ihmisillä yleensä ole tollasta kyrpää siis: 12.58 tuumaa!
suunnilleen 33 cm! paitsi että sellanen kanki ei ole kyllä edes jäykähkö vaan löysä letku ainakin niissä filmeissä. ei se voi edes pakkautua täyteen verta koska sitä menis varmaaan litra!
huhhu!

Äänestä
  • ja kullin ympärys oli 7.5 tuumaa

    Äänestä

Onko Internetissä kuvia John Holmesin seisokista ?
Voisi vähän verrata omaan.

Äänestä

on kääpiöiden keksimää paskaa. Pitkällä miehellä on pitkä muna. Hyvä Jussi, lepää rauhassa.

Äänestä

tais kuolla John-poika AIDS:iin vai muistanko väärin?

Äänestä
  • 1988 aidsiin los angelesilaisessa sairaalassa

    Äänestä

Siihen löysään lerputtimeen nähden olen varsin tytyväinen omaani...ei sillä ole yhdessäkään leffassa edes seissyt muna, sellainen iso veltto köydenpätkä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oli kirjoitti:

12 tuumanen eli jotain 30 senttiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu