Olet niin ihana

Edelleen. Ensimmäinen ihminen joka näki mun sisäisen kauneuden jota ehkä häpesin. Korjasit muru sen. Nyt voin ajatella että maailmassa on ihmisiä jotka rakastaa ja arvostaa niitä piirteitä mitä luulin ettei kukaan voisi rakastaa. Se loi uskoa ihmisiin. Olisinpa vieläkin unelmasi.
34830
11Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Onko sulla joku ongelma, kun tuollaista kirjoitat?

Äänestä
  • Haluaisitko jollakin olevan ongelman tai ongelmia kun tuolla tavalla draamasetätrollaajalta kyselet? Otahan sotilas iisist

    Äänestä

No jo oli taas nugaat

Äänestä
  • Nugaa on mun feivoritti.

    Äänestä

Oliko naiselle ap?

Äänestä

Olenhan vtun lahjakas ja herkkä, huomaan tunteenkin värähtelyn muutoksen. Nyt olen niin vtun vihainen kaikille - kiitos.

Äänestä
  • Mullekin vihainen?

    Äänestä

  • Miksi tuollaisesta kukaan olisi vihainen? Päinvastoin, iloinenhan siitä pitää olla.

    Äänestä

Mutta olethan sitä edelleen. Ja paljon enemmänkin.

Jostain syystä en saanut tätä kirjoittaa, vaan poistettiin.

Äänestä

Olenpa hyvä

Äänestä

mmm minkäs tälle mahtaa

Äänestä

ani harva ymmärtää hyvän päälle

1Äänestä

SKY FOOSI

Äänestä

Tungitkonensin nokkasi hänen elämään jotta hänelle ei jäänyt mitään muuta kuin vihata sinua ja sait siitä boostia itsetunnollesi?

3Äänestä
  • Toisin sanoen olit ap.henkilölle ilmaa,pakotti huomioimaan hänet.

    3Äänestä

  • Harrastetaanko palstalla juuri tuon tyyppistä käyttäytymistä ja mistä se kertoo, huolestuttavaa joka tapauksessa.

    3Äänestä

  • Mitä jos ei vihannut vaan turhautu? Tuollaisessa tilanteessa ennemmin turhautuu nokkansa tunkijaan kuin alkaa vihaamaan.

    Äänestä

Joo!

Äänestä

Aika iso kohteliaisuus jollekin 🥹

Äänestä

Onhan meitä vielä olemassa mutta jännämiehille ei kelpaa tällainen ihminen ja se jos mikä on surullista...

No onneksi joku arvostaa sisäistä puhtautta ja sisäistä hyvyyttä vielä tänäkin päivänä ❤️.

Marika vain

Äänestä
  • Miksi haluaisit edes ”kelvata” jollekin jota kutsut jännämieheksi? Jännämieshän on yleensä katkerien miesten käyttämä negatiivinen ilmaisu.

    Äänestä

Älä imartele itseäsi

4Äänestä
  • Joo!!

    Äänestä

Niin, onhan sinussa hyviäkin piirteitä vaikka palaute ei ole aina priimaa.

Äänestä
  • Palautetta tulee joka tapauksessa ja se on oikeudenmukaista, suoraa ja rehellistä.

    Äänestä

  • 😂😂

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Palautetta tulee joka tapauksessa ja se on oikeudenmukaista, suoraa ja rehellistä.

    Olen jäävi, no comments. Ai mitä se taas teki/ jätti tekemättä? Aha, ookoo... 🙂

    Äänestä

Sisus ratkaisee. Salmiakista turkinpippurion hyvää siks, koska se sisus niinku potkasee, mutta ei sitäkään sisintä jaksa ylenmäärin makustella, nostaa verenpaineita semmonen sisältö

Äänestä

Kiitos paljon

Äänestä

Hän on kyllä vieläkin unelma, mutta minä en ikävä kyllä ole. Toivoisin kyllä että olisin saanut hänelle jotain positiivista elämään.

Äänestä

Olet kyllä. Olisit tullut tänään luokseni.

Äänestä
  • Ft pyytänyt

    Äänestä

LOISTEN SYÖMÄ NJUDA

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Edelleen. Ensimmäinen ihminen joka näki mun sisäisen kauneuden jota ehkä häpesin. Korjasit muru sen. Nyt voin ajatella että maailmassa on ihmisiä jotka rakastaa ja arvostaa niitä piirteitä mitä luulin ettei kukaan voisi rakastaa. Se loi uskoa ihmisiin. Olisinpa vieläkin unelmasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu