Kunnon Baari puuttuu Parkanosta! Missä voi juopotella ja tanssia!
Kunnon Baari
15
618
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei kannata täällä.
- Anonyymi00002
Karvialta mallia! Aina porukkaa
- Anonyymi00003
Karviassa on se henki.
Täällä ei ole se henki.
Kyllä tanssii kotonakin hyvin. - Anonyymi00008
Juu no karvias muuta tehdäkkää se on oma lukunsa.
- Anonyymi00004
Pikku kylä Karviassa kaksi baaria, suuressa ja mahtavassa Parkanossa ei.
- Anonyymi00005
Tänne tarvittais räkälä kunnon! Mikä olisi auki myös viikolla
- Anonyymi00006
Kunnon baari pitäisi olla joka kylässä. Peruspalvelut kuntoon.
- Anonyymi00007
Äxä toimintaa!
- Anonyymi00009UUSI
Kolmannen veroluokan olut pitäisi saada virtaamaan, kunnolla.
- Anonyymi00010UUSI
Eiköhän tätäkin ole kokeiltu monet kerrat, viimeisin kokeilu oli Gano, eikös se ollut päivisinkin auki. Mistä lie syystä meni nurin, vahva epäilys tuo kannattamattomuus. Onhan se hyvä ruinata kaikenmaailman palveluja, mutta sitten kun sellaset ilmestyy niin eipä niitä jakseta pitää kannattavina.
Tale as old as time. - Anonyymi00011UUSI
Nuoriso pitäis saada baariin tuopin ääreen. Nyt ne vetelee jotain nappeja vaan ja peukkua, rahat valuu diilereille, eikä baarin kassaan.
- Anonyymi00014UUSI
puolalaiset hoitaa viinan myynnin parkanossa niin ei ketään enään baareihin mene
- Anonyymi00015UUSI
Anonyymi00014 kirjoitti:
puolalaiset hoitaa viinan myynnin parkanossa niin ei ketään enään baareihin mene
pari varastoa ovat vuokranneet parkanosta kun sitä rekoittain viikossa tulee, täältä sitä jaetaan ympäri pirkanmaata ja poliisit ei puutu mitenkään,,ehkä on laillista puuhaa...
- Anonyymi00012UUSI
Bar Gano oli hyvä paikka,, joutu lopettamaan vähäisen asiakas määrän vuoksi,, ehkei Parkanossa riitä viikolla asiakkaita,, kevät/kesä ehkä voisi pari päivää viikollakin auki olla joku vastaava paikka
- Anonyymi00013UUSI
Auraaminen ja huoltoaseman teko ja tuulivoimalat ja hierominen kannattaa muut ovat pilipali hommia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207101Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224884L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa644165TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153433Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7192221Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2661635- 671435
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581408Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561354Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221276