Vaimo pyynnöstä tyydyttää itseään ns väkisellä aloittaa

Anonyymi-ap

Eli pyydän harvoin joskus kun tykkään katsella ja hiukan koskea välillä. Aina nihkeää vaimolle ja semmoista suostuttelua joka kerta. Hiukan nyt vanhemmiten helpompaa kuitenkin 60v ikää. Mutta vaimo kuitenkin suostuu ihan hyvillä mielin miehensä iloksi puuhaan esiintymään. On dildo ja satisfyer ja seksikäs nailon asu päällä ja posliini ollutkin liki aina. Lelut vaihtelee milloin mitäkin ja tietysti sormet omansa ja hiukan vain minun. Yhtäläistä on aina kuitenkin että vaimo innostuu ja kiima kasvaa loppua kohden hyvin seksikkääksi ja oikein tyrkyttää itseään esittäen hyvin houkuttelevasti. On niin kiimassa nauttien esittämisestään. Ja voi että miten tykkään katsella vaimon kiimaa ja seksikästä himoa. Vaimo laukeaa piiiiitkään orgasmiin iso dildo pillussaan joka tahtoo välillä lentää kuin shampanjapullon korkki orgasmin tullessa. Joskus pidän sormia vaimon anaalissa ja kyllä supistelee ja sykkii kun orgasmi tulee. Sanomatta selvää että vaimon käsky tule nussimaan äkkiä on 100% varma ja eipä siinä mene kuin sekunti kun itsekkin himoissani työnnyn vaimoon mutta joskus kalu lipsahtaa kiireessä anaaliin ja pohjaan vauhdilla niin eipä vaimo valita ulvahtaa vain ja lanne ottaa vastaan nussinta liikettä. Toisin kuin jos aloitetaan seksi ja haluan heti vaimon anaaliin niin on pitkä lämmittely että menee kivutta ja sitten vasta hitaasti saa alkaa nussia. Nyt menee ihan vauhdilla vain mielihyvän voihkaisulla ja heti täytyä nussintaa kiimoissani vaimon olessa myös kiimassa laukeamisesta ja esityksestään.

2

501

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Minulla exä teki pyytämättä ja melko usein mun vieressä kun ”nukuin” tai kun ”katsoin vielä telkkua”.. Eli kyllähän luuli salaa minulta runkkaavansa. Tätä tapahtui huolimatta yhteisen seksin määrästä. Myöntänyt tätä ei. Nykyisen kanssa ollaan nää juteltu ja jos hänen tekee mieli ja minun ei tai jos haluaa panemisen sijaan sormea nii se on ok.

    • Anonyymi00002

      Miksiköhän vaimollasi on aloitus väkinäistä, vaikka sitten lopussa tuntuu todella innostuvan? Ujostuttaako häntä, vai mikä on? Oletteko puhuneet asiasta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      93
      1638
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      121
      1498
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      72
      1327
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      30
      1252
    5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      118
      1060
    6. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      991
    7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      46
      968
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      21
      950
    9. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      66
      838
    10. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      46
      763
    Aihe