Teit niin pahaa

Jälkeä että toivottavasti joskus pääsen tästä yli.
5218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samoin eräälle nuoremmalle. m-n

Äänestä
  • Kuten?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kuten?

    Eräälle naiselle jos naiseksi voi edes sanoa niin sanotaan sitten nai seksi.

    Äänestä

Piere ikeneesi.

Äänestä

Syytetäänkö mua? En oo tehnyt mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jälkeä että toivottavasti joskus pääsen tästä yli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu