Aisuriksi ryhmäseksin kautta

Anonyymi-ap

Moniko aisuri on joutunut/päässyt nykyiseen asemaansa ryhmäseksin kautta? Tarkoitan, että aluksi myös aisurit osallistuivat vieraan miehen/vieraiden miesten kanssa tasavertaisesti vaimon/tyttöystävän tyydyttämiseen, mutta myöhemmin tulivat "syrjäytetyiksi". Tapahtuiko tämä vähitellen, vai kertalaakista?

7

352

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      On sekä että. Mut aika tylysti eräs toimitusjohtaja vaimoni otti, mentiin hänelle kylään, Aluksi ihan normaalit kahvit ja juttelut, en oikein inostunut pönkittään hänen egoaan.
      Esitteli vaimolleni talonsa ja aikaan saannoksiaan. Siiryttiin sovitusti saunomaan, missä alkoi imettään munaansa juhla kuntoon, samalla sormetti vaimoa märäki ja liukasti peppureikää. yht äkkiä ilmoitti et he käyvät suihkussa ja poistuvat makuuhuoneen puolelle kaksin, toivotti pitkiä ja lempeitä löylyjä. Kävin kuuntelemassa heidän panemista salaa ja kuinka laittoi vaimoni kehumaan itseään.
      Kun ajeltiin kotiin vaimo sanoi ettei minulla ole enään mitään asiaa sinne.

      • Anonyymi00002

        Spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa


      • Anonyymi00003
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa

        Spedellä taas suoltaa persepieruja buaahaa


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa

        Sää mää ja bää speden tuntien tietää buaahaa


      • Anonyymi00006
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Sää mää ja bää speden tuntien tietää buaahaa

        Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött


    • Anonyymi00004

      Meillä lähettiin ryhmäseksiin mukaan juuri sen vuoksi, että itse en enää ollut niin kyvykäs ja halukas panemaan vaimoani, joten rooli aisurina sopi minulle varsin hyvin. Vaimoni on kuitenkin minua 30 vuotta nuorempi ja hänen seksihalunsa ovat varsin korostetut. Vaimoni on nyt kuitenkin onnellinen kun hän saa monipuolista seksiä ja aisurina ja ryhmäseksiin osallistuminen on vain lujittanut liittoamme.

      • Anonyymi00007

        Mee hupiukko hevon kuuseen jauhamaan sontaa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      26
      11029
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      42
      8377
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      127
      5300
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3674
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3588
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3544
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3167
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      55
      2549
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      35
      2041
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1796
    Aihe