Itse en ole kertaakaan saanut suhteitteni aika kunnon suihinottoa. Tykkään nuolla ja olen saanut naiseni aina tulemaan kieltäni käyttäen. Juuri edellisen suhteeni päätyttyä olen päättänyt ,että seuraava nainen saa tuodoa tuon puutuvan osaalueen
suhteeseeni. Jos suihintto ei onnistu saa nainen lähteä. Itse en ala enään orgasmeja kiel avulla takuutyönä tekemään. Luulisi ettei kyseinen taito pitäisi vaikeaa olla?
Omat kokemukset
7
1551
Vastaukset 7
- Samoilla linjoilla
Juurikin näin! Tuo poskihoito on pitäny itse opettaa jokaiselle ex kumppanille, ja eivät itse uskaltaneet/älynneet kysyä että "miten tämä menee, mistä tykkäisit?" Eli koulutusta vaan nöyrästi kehiin
Käväisikö edes mielessä että vika ei mahdollisesti ole suihinottajassa, vaan ehkä vika onkin suihinotettavassa?
- M Missä osaavat nainet?
Jos nainen ei osaa ottaa suihin. Niin vika on miehessä?
No ei ihan heti ole tullut mieleen.
Itse omaan ihan normaalit supuoli elimet. Lisäksi ne ovat olleet suoritusta kokeiltaeesa puhtaat. M Missä osaavat nainet? kirjoitti:
Jos nainen ei osaa ottaa suihin. Niin vika on miehessä?
No ei ihan heti ole tullut mieleen.
Itse omaan ihan normaalit supuoli elimet. Lisäksi ne ovat olleet suoritusta kokeiltaeesa puhtaat.niin siis jos sä et ole ikinä lauennut suihinotettaessa... ei tarkoita sitä ettetkö olisi saanut hyvää suihinottoa. Ja jos sä et ole saanut omasta mielestäsi ikinä hyvää suihinottoa, niin silloin sulla ei ole vertailu kelpoista aineistoa tai kokemusta. Sä et siis pysty sanomaan miltä hyvä suihinotto tuntuu. Elämä ei ole pornoelokuvaa.
- M Missä osaavat nainet?
joonas75 kirjoitti:
niin siis jos sä et ole ikinä lauennut suihinotettaessa... ei tarkoita sitä ettetkö olisi saanut hyvää suihinottoa. Ja jos sä et ole saanut omasta mielestäsi ikinä hyvää suihinottoa, niin silloin sulla ei ole vertailu kelpoista aineistoa tai kokemusta. Sä et siis pysty sanomaan miltä hyvä suihinotto tuntuu. Elämä ei ole pornoelokuvaa.
Ei tässä tapauksessa kyse ole laukeamisesta. Jos naiselta ei onnistu munan liikutta suussa. Uskon todella vakaasti siihen että en tarvitse vertailukelpoista aineistoa. Minun ei tarvitse edes verrata kyseistä asiaa tyrkyttämäänsi pornonelokuva aineistoon. Sillä uskon siihen että hyvä suihin otto on jo silloin parempaa kun nainen saa elimeni liikkumaan suussaan, sekä huulillaan kielen kanssa.
M Missä osaavat nainet? kirjoitti:
Ei tässä tapauksessa kyse ole laukeamisesta. Jos naiselta ei onnistu munan liikutta suussa. Uskon todella vakaasti siihen että en tarvitse vertailukelpoista aineistoa. Minun ei tarvitse edes verrata kyseistä asiaa tyrkyttämäänsi pornonelokuva aineistoon. Sillä uskon siihen että hyvä suihin otto on jo silloin parempaa kun nainen saa elimeni liikkumaan suussaan, sekä huulillaan kielen kanssa.
no mikähän siinä mahtaa olla ongelmana sitten, onko sulla ollut vaan huono onni naisten suhteen että ei ole sattunut hyviä imuttajia kohdalle?
- opastanut?
Voishan antaa neuvoja, mikä tuntuu hyvältä ja mitä vois kokeilla! Monet miehet on niin helppoja, ettei naiset välttämättä osaa vaativamman kanssa ilman ohjeita, jos eivät älyä kysyä.
Mun mies kyllä vastaa, kun kysytään ja esittää toivomuksia ihan omatoimisestikin ja saa mitä haluaa:))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va571598Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3641151- 132918
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu13732Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63612- 41588
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa90548- 44518
- 45498
- 44456