Nurkat täynnä veivoreita

Miksi metsäman menestyvänä sisällön tuottajana alentuu halvan krääsän maahantuojien aisankannattajaksi.

Vai pelkästä rahan ja tavaran ahneudestako?
23522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Yritin herättää jo eilen keskustelua kyseisestä aiheesta mutta ylläpito poisti keskustelun.

Äänestä

No kun premium tason koneita myyvät eivät halua tällaista pelleä keulakuvakseen.
Kelpaa pelkästään halpismerkkien edustajille

Äänestä
  • Samaa vevoria nekin on.

    Äänestä

  • Myydään vain eri teipillä ja tripla hintaan tolloille.

    Äänestä

Mainostulotkin tuo hyvää.

Äänestä

Kuitenkin noita lähinnä tekijä miehille esittelyyn mitkä hoksaa nuo hetkessä eikä niinkään aijaa miehen ihmettelyyn.

Äänestä

Viekää mettis valtran mannekiiniksi.

Äänestä

"Samaa vevoria nekin on."

Uskotko sinä itsekään tuohon mitä kirjoitat?
Vevor maksaa 299,00 €.
Vastaavat Kemppi ja Esab maksavat 1300,00 €/kpl.

Äänestä
  • Idiooteillehan ne hinnoitellaankin on katetta myynnissä.

    Äänestä

Kyllä ne parhaalle osaajalle laittaat noita vehkeitä esiteltäväks,ihmetellä pittää.

Äänestä

Hyvästi vevor. Ihmettelen että miksi vevor ja vastaavat krääsän myyjät eivät laita pasi viheraholle mitään testiin. Pasi jopa osaa jotain.

Äänestä
  • Osaa mitä?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Osaa mitä?

    Tota pitää vielä ihan miettiä. Aika lailla paskaisen näköisiä persoonia ovat kyllä.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Osaa mitä?

    Osaisi hitsata.

    Äänestä

Oli sekin Mannilan miesten Hakki Souvari kuin hanhien lantala.
Runko töplätty täyteen hanhen paskaa.

1Äänestä

Kommenteista tuolla vevorvilmillä kävi ilmi että tikku-ukko käy vorrestin kanavalla katselemassa,mihin vois kyntensä iskeä. Nyt kuittaili siitä vorrestin esittelemästä bannilistasta,niille ketkä siellä esiintyivät.

Äänestä

Kannattaa mainostaa kaikkia mikä tuo hyväääää.

Äänestä

Kauhea ihmettely ja hämmästely laitteista mitkä kone miehille aukeaa sitten samalla hetkellä.

Äänestä
  • Joo

    Äänestä

Ei o nähtävästi tv 4 maksullisella ollut paljon turvan vääntelijän katsojia, kun nyt maksuttomallakin mainoket pyörii......

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi metsäman menestyvänä sisällön tuottajana alentuu halvan krääsän maahantuojien aisankannattajaksi.

Vai pelkästä rahan ja tavaran ahneudestako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu