Mihin voi elisan standimyyjistä antaa palautetta?
Elisan standimyyjät
21
588
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kysy neuvoa DNA:n standimyyjiltä Torikulman käytävällä, siinä ihan Elisan myymälän vieressä.
- Anonyymi00002
Kun nyt ette löydä palauteväylää niin kertokaapas palautteenne tänne niin katsotaan mitä voimme asialle tehdä.
- Anonyymi00003
Mikä ies on standimyyjä.
- Anonyymi00004
Nuori Mies joka seisoo pöydän äärellä kauppakeskusten käytävällä ja utelee sinulta missä sinulla puhelinliittymä ja jos kysyt häneltä miksi kysyt minulta tuollaista niin vastaukseksi saat mielenkiinnosta kyselen. Tuohon voit sitten itse vastata että mielenkiinnosta kyselen kummassa lahkeessa pidät kännykkääsi
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Nuori Mies joka seisoo pöydän äärellä kauppakeskusten käytävällä ja utelee sinulta missä sinulla puhelinliittymä ja jos kysyt häneltä miksi kysyt minulta tuollaista niin vastaukseksi saat mielenkiinnosta kyselen. Tuohon voit sitten itse vastata että mielenkiinnosta kyselen kummassa lahkeessa pidät kännykkääsi
Tuo kännykkälahje kysymys kuuluu yksityisyydensuojan piiriin joten standimyyjä ei ole vastausvelvollinen kysymykseen samoin kuin ei ohikulkevan tarvitses standimyyjälle kertoa missä firmassa hänellä kännykkäliittymä.
Tein sähköliittymäsopparin standilla ja seuraavana päivänä sama mies samassa paikassa pysäytti kysymään missä sähköfirmassaniin minä siihen että justhan minä eilen kanssasi sopimuksen tein, siihen mies että tässä nyt niin paljon kulkee asiakkaita niin ei sitä eilisiä asiakkaita muista. Sain asiakastyytyväisyyssähköshokin jota piti hoitaa Alkon nesteytyksellä. - Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Tuo kännykkälahje kysymys kuuluu yksityisyydensuojan piiriin joten standimyyjä ei ole vastausvelvollinen kysymykseen samoin kuin ei ohikulkevan tarvitses standimyyjälle kertoa missä firmassa hänellä kännykkäliittymä.
Tein sähköliittymäsopparin standilla ja seuraavana päivänä sama mies samassa paikassa pysäytti kysymään missä sähköfirmassaniin minä siihen että justhan minä eilen kanssasi sopimuksen tein, siihen mies että tässä nyt niin paljon kulkee asiakkaita niin ei sitä eilisiä asiakkaita muista. Sain asiakastyytyväisyyssähköshokin jota piti hoitaa Alkon nesteytyksellä.Minulta on kysytty samana päivänä 2 kertaa, myyjä sanoi ettei hän muista,tottahan se on kun ihmisiä kulkee satoja päivän mittaan niin ei mitenkään voi muistaa.
Meneppäs itse sinne myymään niin muistatko kaikki kulkijat.
- Anonyymi00007
Aina kun näitä utelijoita hyppii silmille niin vastaan,että en muista ja jatkan matkaani.
Toinen jippo on naispuolisena ottaa iskevä / imelä katse, iskeä silmää ja jatkaa matkaa. Toisaalta voi huikata vielä perään, että hyvinkö nukutti viimeyönä... - Anonyymi00009
En uskaltais näiltä ständeiltä ottaa mitään. Myyntiä käydään niin kovaa, puhutaan pää pyörryksiin ja jokaiseen asiaan on vastaus. Katsokaahan mihin niitä nimiänne laitatte ja suostumuksia allekirjoitatte.
- Anonyymi00014
Tyhmät menee ansaan.
- Anonyymi00010
Saavat olla varmoja että ei tuu kauppoja jollain lakupötköllä noloa toimintaa
- Anonyymi00011
Kun haluan mennä oikeaan kauppaan ostoksille niin en halua kyselyitä puhelinliittymistä tai sähköliittymistä.
- Anonyymi00013
Minusta ei ole heistä mitään ongelmaa, minä sanon että kiitos ei!
- Anonyymi00018
Juu, itse kartan jo kauppaliikkeitä minkä edustoilla on noita puhelin- ja sähkömyyjiä. Kierrän kaukaa ks. paikat.
- Anonyymi00019
Anonyymi00018 kirjoitti:
Juu, itse kartan jo kauppaliikkeitä minkä edustoilla on noita puhelin- ja sähkömyyjiä. Kierrän kaukaa ks. paikat.
🎯🎯🎯
- Anonyymi00012
Elisan ständimyyjistä voi antaa palautetta johonkin autopurkaamoon.
- Anonyymi00015
Heiltäkö sitten liittymä markkinoiden halvimpaan hintaan?
- Anonyymi00017
Anonyymi00015 kirjoitti:
Heiltäkö sitten liittymä markkinoiden halvimpaan hintaan?
Kerran käytetty puol
ilimanen
- Anonyymi00016
Menen vain ohi kuin en huomaisikaan. Eikä kiinnosta pätkääkään minkä "kuvan" itsestäni siinä annan. Eritoten kun tuntemattomat ihmiset kyseessä.
- Anonyymi00020
🎯🎯🎯
- Anonyymi00021
Saattaapi olla aika ahdistava työpaikka kun tunnissa yhden asiakkaan saa houkuteltua jos sitäkään. Ja sata ohikulkijaa vain olkapäitään kohauttaa.
- Anonyymi00022
Anonyymi00021 kirjoitti:
Saattaapi olla aika ahdistava työpaikka kun tunnissa yhden asiakkaan saa houkuteltua jos sitäkään. Ja sata ohikulkijaa vain olkapäitään kohauttaa.
Joutaisi lopettaa nuo ja keskittyä operaattoriliikkeisiin, sekä puhelin asiakaspalveluun kyseiset henkilöt..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729