Kenet oon ikinä tavannu. Et oo ees ihminen.
Olet hirvein otus
22
485
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jaa :(
- Anonyymi00002
Et ansaitse ees elää.
- Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
Et ansaitse ees elää.
Mitä oon tehnyt? t. nainen :(
- Anonyymi00005
Hmmmm…?
Muuten hyvä, mutta ei olla tavattu?
- Anonyymi00009
Sama 🤣🤨
- Anonyymi00007
Katso peiliin! Näet vain itsesi, ilkimys!
- Anonyymi00008
Suisto Hobitti
- Anonyymi00010
Oi kyllä minä olen ihminen, mutta minulla on standardini ja olen kohdannut runsaasti heitä, jotka ovat osoittaneet oman epäinhimillisyytensä.
- Anonyymi00012
Noin mullekin on joskus sanottu, ja sitten uudelleen, sama ihminen muutaman vuoden päästä. Kysyin häneltä "Ootko oikeesti inhonnu ja vihannu minua noin kovasti koko tän ajan? Ihan joka päiväkö?". Hän vastasi "No kyllä oon!". Totesin hänelle "No, sä oot sitten käyttäny paljon enemmän aikaa ajatellen minua, kuin minä sinua. Oon oikeestaan aika otettu siitä, että oot uhrannut minun ajatteluun ja muistamiseen noin paljon vaivaa ja aikaa, kun minä en oo ajatellu sinua ollenkaan, olin oikeestaan ihan unohtanu sinut. Enkä mä oikein jaksa haaskata mitään tunteitakaan sinuun, kun et oo silleen mitenkään tärkee mulle, että sori. Mut oli kiva nähdä ja vaihtaa kuulumiset, hyvät jatkot sinulle".
- Anonyymi00018
En ole inhonnut sinua vaan itseäni.
- Anonyymi00013
Ehkäpä just siks on sun ajatuksissa. Erilaisuus vetää puoleensa.
- Anonyymi00014
Kuvaa ei ole enää
- Anonyymi00016
Ja sun kuvashan se ei ollu alunperinkään. -VoiKukka
- Anonyymi00015
Yes. I am Satan from hell.
Coming to take your soul. - Anonyymi00017
Minä tiesin, että mieheni alkaa oireilemaan nyt.
Hän sai TRAUMAN siitä, kun nais poliisi esti miestäni MAKSAMASTA minun kunnian loukkaus sakkoa ja lähti viemään minua vankilaan.
Ei kai me nyt FB KUNNIALLISELLE POLIISILLE VOITU SANOA, että : OOT HULLU JA ET SEKAANNU MEIDÄN KESKUSTELUUN!
Kävin katsomassa ja löysin todisteen, että hän oli ollut FB käyttäjänä jo vuonna 2014 ja varmaan ollut poliisinakin.
Hän on sentään nuori nainen jonka pitää POLIISINA tietää miten SOMESSA TOIMITAAN.
Hän ei ymmärrä edes HUOLEHTIA OMASTA TURVALLISUUDESTAAN POLIISINA VAAN HÄN ON SITÄ MIELTÄ, ETTÄ HÄNEN TYÖKAVEREIDEN TEHTÄVÄ ON TÖISSÄ JA VAPAALLA TOIMIA HÄNEN TURVAMIEHENÄ JA HÄN NOSTAA VAIN PALKKAA TYÖSTÄ JOTKA TOISET HOITAA.
Kyllä FB KUNNIALLISET OSAA KOIRIEN KANSSA KUSTA KAIKKIEN SUOMALAISTEN IHMISOIKEUDET SUOMESSA.- Anonyymi00019
Tärkeintä on että kaikki pahat ihmiset poistetaan tästä maailmasta.
- Anonyymi00021
Anonyymi00019 kirjoitti:
Tärkeintä on että kaikki pahat ihmiset poistetaan tästä maailmasta.
On tuntunut viimeaikoina siltä että parhaat lähtee ekana.
- Anonyymi00020
Itseppähän et osannu käyttäytyä syytä itseäsi enää ei olla yhteydessä eikä nähdä syytä itseäsi kun sä et osannu käyttäytyä niin olen jo unohtanut
- Anonyymi00022
Ap mies kys
- Anonyymi00023
Teen vaan kaiken kuten te. hakkaan karmaa ja, mitä teitte mulle.
- Anonyymi00024
eikä olla edes vielä alkuun päästy siinä pahan määrässä. ja joka juttu hakataan ha kostetaan. joka eirro, joka minuutti joka tekonne.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1464896Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa183527Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1583347Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss322808Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu942560Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181853Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky81468Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo101462Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1361389Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut111267