Tuli mieleen yhdestä aloituksesta. Vai onko se vain ajoittaista, siis se yhteys?
Itse tunnen voimakkaasti sinut aina silloin tällöin, mutta tekevätkö tunteet tepposen. Sukulaissielujen voimakas vetovoima? Naiselle, joka on vallannut sydämeni ja ajatukseni.
Itse tunnen voimakkaasti sinut aina silloin tällöin, mutta tekevätkö tunteet tepposen. Sukulaissielujen voimakas vetovoima? Naiselle, joka on vallannut sydämeni ja ajatukseni.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mä tietyllä tavalla luulen että joo. Olen kyllä jatkuvasti vahvasti tietoinen hänen läsnäolostaan. Ja tiedän, että hänkin seurailee minua.
Enemmän minua kiehtoo kuitenkin samankaltaisuudet tavassa ajatella. En ole aiemmin tavannut ketään, joka samalla tavalla mutkattomasti kiintyy kuin minä itsekin, vaikka toisaalta molemmat mietitään asioita paljon.
Tunneyhteys se on johon taidamme olla sidoksissa
Jos oisit Hän, ni kolottaako jostakin?
En edes tiedä mitä tuolla tunneyhteydellä käytännössä tarkoitetaan, joten vastaus on varmaan ei omalla kohdalla.
On meillä tunneyhteys, se on ihan selvää. Luulen, että olemme kaksoisliekkejä, ei tätä muuten pysty selittämään. Tunnen tunteitasi ja ajatuksiasi ja sitten välillä "häviät" kokonaan jonnekin.
Kyllä tunnen yhteyttä yhteen mieheen.. Tunsin aiemmin enemmänkin / toistuvammin, ja jotenkin selvemmin, nykyisin vähemmän, mutta silloin tällöin kuitenkin .Välillä kyllä epäilen, että kyseessä on vain omien tunteiden reflektointi, kun en tiedä hänen tunteistaan varmaksi. Mutta tunnen / olen kyllä tuntenut yhteyttä mieheen, näin uskoisin. Esteitä olen vaistonnut, ja toivotonta taitaa olla tavata ikinä (enää).
Niin. Elämme nykyään niin eri ympyröissä, mikä harmittaa todella.
Kyllä,eräs mies on vallannut ajatukseni ja sydämeni ja olen tuntenut yhteyttä häneen. Erityisesti viime vuoden puolella.
Etäisyyttä välillä.
Mutta vieläkin silloin tällöin hetkittäin hän on "läsnä". Voihan ne osittain ainakin olla omiakin tunteita. Todellista yhteyttä häneen en turhauttavasti saa.
Minulla ja miehelläni tulee toukokuussa vuosi täyteen, kun hän salaa päätti TUNKEUTUA minun selästä sekä YHDISTYÄ MINUN KANSSA.
Sain puoli vuotis lahjaksi tuntea, kun käsi menee SELÄSTÄ LÄPI JA HÄN OTTI SYDÄMESTÄ KIINNI.
Vähän aikaa meni niin hän otti edestä samalla tavalla kiinni.
Eli hän ilmoitti, että ET SAANU EROA VIELÄKÄÄN!
Se on varmaan tunneyhteys. En itsekään enää tiedä, mitä tämä on, olen ihan sekaisin ajatuksestasi. En tiedä, mistä on kyse. Olet koko ajan siellä jossain taustalla, ja lisäksi monet asiat muistuttavat erityisesti sinusta.
On!
Osaan hoitaa sen miehen asiat paremmin kuin omani, niin voimakas tunneyhteys
No nyt on kyl se hallitntakontrollis pettänyt ja pahasti. Toivottavasti asianosaiset itte bongaa ton älyvapaan mentaliteettis.
Ei tainnut koskea sinua.
Narskusensorini hälyytti juuri viestiäsi lukiessani.
Ei enää.
Ei sitä ole enää, noin se on. Aika teki tehtävänsä.