Kurussa vaaleanharmaa auto

Anonyymi-ap

Mielestäni Ford. Jossa nainen ratissa.. Tosi usein kytiksellä talon edustalla ja tuijottaa taloon. Kyttää myös muualla. Onkohan varas vain kenties seurausta jonkun sairaasta päähänpinttymästä tai jopa väärästä ilmiannosta?
Ei näistä tiedä. Kamera kannattaa hommata kotiin. :/ enää ei voi luottaa oikein kehenkään.

4

653

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Rekkaria en ole viitsinyt katsoa. Siitä ei viisaammaksi tule. On vain aina sama tyyppi. Vuoden verran seurannut...

    • Anonyymi00002

      Toki, yleensä jos se tehdään näin näkyvästi, se on tahallista ärsyttämistä...

    • Anonyymi00003

      Aika outoa kuka mihinkin aikansa käyttää.

    • Anonyymi00004

      Hei haloo, kyttäämistä on kyllä eri muodoissa. Yleensä kyttääjiä miehet. Ei naiset. Ellei ole kilpailu samasta miehestä.

      Mistä johtuu että kyttääjä on mies? Liian vähän tekemistä, mies ei saa kodistettua valtaansa muutoin mihinkään, ei kiinnostusta harrastuksiin, pätemätön olo? Tavallaan yritetään eri kyttäyskeinoin saada selville ja löytää kohteesta syitä, joita voi sanallisesti itse muokata ja levittää eteenpäin ja toivoa, että muutkin alkaa painostamaan kohdetta. Vaikkei tuntisi kohdetta.

      Ovat yleensä kai ihan aikuistuneita miehiä, jotka haluavat saada otetta toisesta. Ehkä toimivat näin jopa huomaamattaan!!! Painaa toista alas, rajoittaa kohteen elämää eri tavoin, levittää epätosia väritettyjä juttuja ja tuntea pätevänsä sillä tavoin. Tämä iänikuinen vallan halu ja alistamisen tarve??? Tämän kannattaa kytätyn tajuta ja jättää omaan arvoonsa.

      Kyttääjä on tetyntyyppinen persoonallisuus. Ehkä myös sellainen, joka ei tunne, ei halua nähdä itselle tuntematonta kohdetta oikeassa valossa, pitää itseään parempana, jopa erittäin hyvänä. Kohde voi silti olla täysin ulkopuolinen ja vieras. Ei tuttu tai seurustelusuhdetta taustalla. Kyttäämistapoja on paljon tehokkaampia kuin ulkona odottelu!!! Moni voi käyttää aikaa kevyeen kyttäämiseen paljonkin, tajuamatta sitä tai juonia päämäärätietoisesti. Tulee mieleen sanonta, Minkä kerran oppii, sen myöhemmin osaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      28
      3577
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      2860
    3. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      29
      2817
    4. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      121
      2781
    5. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      2458
    6. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      77
      1782
    7. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      50
      1708
    8. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1686
    9. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      43
      1481
    10. Jos saisit antaa yhden neuvon

      jälkikasvullesi elämää varten, niin minkä antaisit?
      Sinkut
      150
      1379
    Aihe