Siis miten olet niin tyhmä tyyppi

Kuvittelet omias ja puhut muiden asiat ympäri kyliä. Ei olis susta uskonut.
20600
5Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Kyllähän nämä menevät jopa Suomen rajojen ulkopuolelle, ovat sen verran skandaalin käryisiä, että saavat julkisuutta laajemminkin.

1Äänestä
  • Onko tämä susta joku vitsi?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Onko tämä susta joku vitsi?

    Ei todellakaan ole vitsi. Ei ole ollut koko aikana.

    Äänestä

  • Luuletko et rajojen ulkopuolella ollaan kiinnostuttu kohteesta skandaalimielessä tuollaisen asian vuoksi, paremminkin siitä asioiden levittäjistä. En usko et maailmalla ymmärretään suomalaisten kateellisuus ja mustamaalaamis-ajattelua, joten levittäjä saisi takuuvarmasti antisympatiat tai pidettäisiin täysin mauttomana toiminnastaan.

    1Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Luuletko et rajojen ulkopuolella ollaan kiinnostuttu kohteesta skandaalimielessä tuollaisen asian vuoksi, paremminkin siitä asioiden levittäjistä. En usko et maailmalla ymmärretään suomalaisten kateellisuus ja mustamaalaamis-ajattelua, joten levittäjä saisi takuuvarmasti antisympatiat tai pidettäisiin täysin mauttomana toiminnastaan.

    Nooh katsotaan, katsotaan..

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Nooh katsotaan, katsotaan..

    Kerro lisää... - sivu

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kerro lisää... - sivu

    Onko sinulla mitään muuta tapaa ns tuottaa tietoa kuin kysellä anonyymilla palstalla lisää ”tietoa” rönsyilevään ja bipolaariseen populismiis? Sivusta kyse toinen ”yli-utelia”

    Äänestä

  • Suomi kartalle taas persujen naamanvenyttelyn jälkeen. Joku innovaatiouutinen olisi toki parempi mainos maailmalle. Heh

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Luuletko et rajojen ulkopuolella ollaan kiinnostuttu kohteesta skandaalimielessä tuollaisen asian vuoksi, paremminkin siitä asioiden levittäjistä. En usko et maailmalla ymmärretään suomalaisten kateellisuus ja mustamaalaamis-ajattelua, joten levittäjä saisi takuuvarmasti antisympatiat tai pidettäisiin täysin mauttomana toiminnastaan.

    Kerrotko hiukan lisää ed kommentin aiheesta selvästi hermostunut palstaäijä tästä ajatuksesta, johon sijoitit ilmeisesti itsesi keskiöön tms. Ihan päin sanonko mitä kirjoitettu parkaisu

    Äänestä

Oisko mies vähä juoppo ja vähä katkera… 😂

7Äänestä
  • Olepas ylipainoinen tantta hiljaa

    Äänestä

Ehkä pitäisi myös miettiä omaa osuuttaan, onko edes kutsuttu toisen elämään.

5Äänestä
  • Ole sinä j.a ukkeli hiljaa. Olet täys vajakki.

    2Äänestä

  • Omalla kohdallani vastaus tuohon olisi 100 % EI.
    Hullu jatkaa hommiansa kuitenkin.

    - Mina

    Äänestä

  • Minun mielestä tämä sinun oma pikku propagandatoimitus ei aivan vastaa aloituksen aihetta. Sivusta facepalm sulle

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Minun mielestä tämä sinun oma pikku propagandatoimitus ei aivan vastaa aloituksen aihetta. Sivusta facepalm sulle

    Ja näille reppanoille, jotka pyörii tukemassa tämän yhden epäjärjestyneitä ajatuksia koska ovat jumissa valheissa

    1Äänestä

En ole kyllä mitään puhunut. Koskaan, mitään. Taisipa jo tietää kaiken.

Äänestä

"cc5.55/3D6/Anomuumi02". -sivu

Äänestä

Tarkennatko vielä aloitustasi sen verran, että kuvitteeko tämä mainitsemasi henkilö omiaan ja kertoo siltä pohjalta muiden asioista? Ihan tuli mieleen kun nyanssien ero on nääs huomattava, eli voi joko kertoa toisten asioista totta tai täyttä skaa jossain määrittelemättömässä öllölän möllölässä.

Äänestä

Juorukello ja sen hovi.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuvittelet omias ja puhut muiden asiat ympäri kyliä. Ei olis susta uskonut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu