Voyagerin hälytin

Meillä on -00 mallin voikku, jossa hälytin temppuilee. Piippaa millon sattuu ja niin edespäin.

Osaisko joku neuvoo, miten hälyttimen sais pois päältä, vai saako lainkaan??

Suuret kiitokset, jos joku vaivautuu vastaamaan!
2566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

auttaisiko sulakkeen poisto?

Äänestä
  • Uskaltaakohan tuon tosta vaan poistaa, rupeeko vinkumaan ja vonkumaan?
    Meillä ei oo voikun ohjekirjaa, siinä varmaan neuvottais miten sen saa ohjelmoitua pois päältä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voikku kirjoitti:

Meillä on -00 mallin voikku, jossa hälytin temppuilee. Piippaa millon sattuu ja niin edespäin.

Osaisko joku neuvoo, miten hälyttimen sais pois päältä, vai saako lainkaan??

Suuret kiitokset, jos joku vaivautuu vastaamaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu