K u u m a a t Aallot

Pyhäjärvi radio mitä kaikkea se suoltaisi ulos näin Suomi 24 teemalla
22439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Kuumia aaltoja 🤣

Äänestä

Humppa perSSlävet esittää: Nyt mua vierään linnasta linnaan.......🍀🍀🍀🍀

Äänestä

Järviseksiä järviradioista pitkin kesää. Onhan sitä vielä jäljellä.

Äänestä

AsemaKanava voisi olla nimeltään me jankuttajat vähän kuin MeVehkeilijät

Äänestä

Hulluhan se on joka ei puolta tarjoa

Äänestä

Paikallisradiossa:
Kaivoksen uusista miljardibisneksistä ja nelostien tuhansiin nousevista työpaikoista esittelisi kylätalolla radioidusta viihdevartissa valtuuston puheenjohtaja!
Edellisen lisäksi hömppäpuolituntisessa kunnanjohtaja innostaisi pörssikoijareita miljardisavotoihin viherpesemään kunnantaloa jossa järjestyisi lataamo miljardille kännykän akulle!

Äänestä
  • Pihalle voisi ajaa metsäkonbeen, minkä hytissä voi kuunnella Putinin parhaita puheita. hih hih

    Äänestä

Kuulostaa hyvälle! Milloin paikallisradio Pyhäjärven Vihreät Aallot aloittaa?

Äänestä

LeveäperSSeiset kymmenen leivän uunin omaavat saapastakin tyhmemmät lehmänkantturat voisivat pitää keskustelua aiheesta:Ketkä ovat vasikoitteni isät? Kenellä sadoista sonneista jotka minua astuneen ollut paras kyyrpä..jne...🍀🍀🍀🍀

Äänestä
  • On siinä ortodoksiuskovaisella puheet.Menis hoitoon ennenkuin mitään vakavampaa sattuu.Vaarallinen vapaana ollessaan,,

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    On siinä ortodoksiuskovaisella puheet.Menis hoitoon ennenkuin mitään vakavampaa sattuu.Vaarallinen vapaana ollessaan,,

    Olet säälittävä riidankylväjä. Aina väärien henkilöiden kimpussa. Kuka persuista olikaan ortodoksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Olet säälittävä riidankylväjä. Aina väärien henkilöiden kimpussa. Kuka persuista olikaan ortodoksi.

    Ei Persuissa ole ortodokseja vaan Kepussa juuri sinä.Onko dementia mennyt jo noin pitkälle että et muista olevasi ortodoksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ei Persuissa ole ortodokseja vaan Kepussa juuri sinä.Onko dementia mennyt jo noin pitkälle että et muista olevasi ortodoksi.

    Mutta muita hulluja kuin sinä ei ole täällä. Muuten olet täysin väärän henkilön kimpussa kaunaisena,

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Mutta muita hulluja kuin sinä ei ole täällä. Muuten olet täysin väärän henkilön kimpussa kaunaisena,

    Mitä j ä l l e e n sekoilet??? Eihän tuossa viittaaamasi kohdalla mainita ketään henkilöä.Mistä siis tiedät että ollaan väärn henkilön kimpussa.Sinä kyllä käytät härskisti henkilöiden nimiä.että jokainen tietää ketä kulloinkin maalitat.Siitä sinulle tulee riippakivi oikeudessa,

    Äänestä

Henkka ei taida tykätä kun puhutaan vain pikku kunnan kunnanjohtajasta. Radiotoimittaja edellä virheellisesti niin mainihti.

Äänestä
  • Isosuinenko täällä räkyttää?

    Missä muuttoauto?

    1Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Isosuinenko täällä räkyttää?

    Missä muuttoauto?

    Peruutti kuulemma vahingossa isosuun"reppuun"eikä ole etsinnöistä huolimatta löytynyt🍀🍀🍀🍀

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Peruutti kuulemma vahingossa isosuun"reppuun"eikä ole etsinnöistä huolimatta löytynyt🍀🍀🍀🍀

    Emoji vastailee itselleen.Kun itse kysyy ja itse vastaa niin ei tule riitaa..

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Emoji vastailee itselleen.Kun itse kysyy ja itse vastaa niin ei tule riitaa..

    Hyvin tunnistat tilanteesi.

    Äänestä

Vain lukutaidoton idiootti kävelee hiihtoladulla.

1Äänestä

Pikkukunnan suhteiden ja yhteistyön romuttamisesta naapurikuntiin ja palkkaa maksavan kunnan kuntalaisten arvostelemisesta ei hääviä mainintaa työtodistukseen ansaita.

Äänestä

Nyt ois ideaa ja aihetta riittäs kannatan vapaa sana kyläkuvaa ja pikku haastatteluja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pyhäjärvi radio mitä kaikkea se suoltaisi ulos näin Suomi 24 teemalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu