Hei kaikki,
Täällä kirjoittelee 30-vuotias nainen, joka on ihan pyörällä päästään. Tarvitsisin kipeästi ulkopuolisia näkökulmia, kun en itse enää tiedä mitä ajatella.
Olen asunut muutaman vuoden upean miehen kanssa. Hän on minulle täydellinen muuten: huomaavainen, rakastava, meillä on hauskaa yhdessä ja tulevaisuudensuunnitelmat kohtaavat. Mutta on yksi mutka matkassa. Hänellä on ABDL-fantasioita. Eli hän haaveilee, että hänet puettaisiin vaippoihin ja häntä hoidettaisiin kuin vauvaa - että hän saisi olla täysin riippuvainen, turvassa ja huolenpidon kohteena, ikään kuin palata hetkeksi aikaan ennen vastuuta ja huolia. Se on hänelle ilmeisesti tapa kokea täydellistä hyväksyntää ja hoivaa.
Itse en näitä halua toteuttaa. Ne eivät vaan sytytä minua yhtään, päinvastoin. Kun ajattelen häntä aikuisena miehenä vaippa päällä, se tuntuu vieraalta ja jotenkin vaikealta yhdistää siihen ihmiseen, jota haluan haluta. Olen asiasta miehelleni sanonut, ja hän on sanonut kunnioittavansa sitä. Mutta näen kyllä, että se on hänelle juttu, joka jäytää jossain taustalla. Hän kertoi, että on joskus ennen minua yrittänyt etsiä seuraa näiden toteuttamiseen, muttei ole löytänyt edes maksullista palvelua tähän tarkoitukseen. Ei vissiin ihan jokainen tarjoa vaippojen vaihtoa ja tuttipullon antamista.
Purkauduin asiasta luottamuksellisesti parhaalle ystävälleni. Hän on minulle todella tärkeä ihminen, ja juttelimme pitkään siitä, miten tämä asia välillä mietityttää ja tuntuu pahalta, kun en pysty vastaamaan mieheni tarpeeseen. Ystäväni on tällä hetkellä ihan älyttömässä rahapulassa, ihan oikeasti hädässä.
Ja nyt se tulee. Ystäväni sanoi eilen, että hän voisi isoa rahasummaa vastaan toteuttaa mieheni fantasiat. Hän sanoi suoraan, että kyse olisi puhtaasti bisneksestä ja hädästä, ja että hän tekisi sen vaan rahan takia. Että hän voisi kyllä pukea mieheni vaippaan, hoitaa, keinutella ja olla se "äiti" hetken, jos siitä maksetaan niin että selviää hengissä.
Mä olen ihan shokissa. Toisaalta ymmärrän että ystäväni on epätoivoinen. Toisaalta tässä on jotain älyttömän epämukavaa ja monimutkaista - se on mun paras ystävä ja mun mies, ja nyt heidän välille ehdotetaan tämmöistä. Miten tähän pitäisi suhtautua? Miten kukaan voi olla tällaisessa tilanteessa?
Miehen ABDL-fetissi ja ystävän ehdotus
7
373
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kerrohan siitä ystvättärestäsi enemmän!
- Anonyymi00004
Sellanen spede niuvanniemen suljetulta
- Anonyymi00002
Mistä te löydätte noita sekopäitä?
Jos mun muija kertois haluavansa olla vaipoissa tai jotai muuta yhtä sairasta niin toivottasin hyvää loppuelämään ja käskisin lähteä menemään. - Anonyymi00003
Jaahas spedellä taas suoltaa aivopieruja buaahaa
- Anonyymi00005
Haluja on monenlaisia vaippoihin kuuluu monesti pissa leikit.Antaisin hiehesi kaverille korvausta vastaan.
Kokeiluun muutaman kerran.Katsoisin mitä tapahtuu,seksi tulee jossain vaiheessa mukaan.Ensin käsihoito,sitten kieli lopuksi pano.
Hoitakaa kahteen naiseen isoo vauvaa hotellis niin ei tarvitse kysellä miten meni.
Mies voi maksaa molemmille,naiset pukee sexsyt alus asut.
Sairaala/hoitaja vaatetus päälle.
Kokeilemalla asia selviää.- Anonyymi00006
Porsaita äidin ootte kaikki röh röh
- Anonyymi00007
No,entäs sitten.Yhdet vaipat.Mikä sua siinä pelottaa..Toteuta miehesi fantasia itse.Jätä ulkopuoliset pois ja mieti vaan miten kivalta miehestäsi asia tuntuu.
Ajatteleppas jos sinulla olisi tällainen fantasia/ joku muu ja miehesi ei tahtoisi toteuttaa sitä..
Kuitenkin se olisi jotain,jota olisit tahtonut/ tahtoisit eniten seksissä.
Onko kivaa,kun puoliso hakee sen sitten suhteenne ulkopuolelta,kun sulta ei sitä saa.
Rakastat miestäsi,tee se hänen puolestaan..
Niin miehesikin sulle tekisi.
T.Nainen 50 v.äiti ja mummi ja Littlegirl joka pitää vaipoista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.1092220Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n532162Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501865EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt51395Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751380- 941367
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191161Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311140Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men621123- 68979