Näkötestikin meni ikävöimiseksi

Sun kirjaimia joka suuntaan
9281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mitä tarkoitat?

Äänestä

Ap kaipaa ilmeisesti jotain eetä. 🤔

Äänestä

???

Äänestä

🤭❤️💙

Äänestä
  • 💚

    Äänestä

Vain Sinä ja Minä liikennevaloissa.

Äänestä
  • Tööttää ens kerralla että huomaan😊

    1Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Tööttää ens kerralla että huomaan😊

    Viheltäisinki jos osaisin! ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Viheltäisinki jos osaisin! ;)

    En osaa muuten minäkään😅

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sun kirjaimia joka suuntaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu