Kuulin huhun et tämä kyseinen firmalla on järjestäytyneeseen rikollisliigan yhteyksiä😎
Vastaukset 19
- Anonyymi00001
Niinhän se immu oli sanonut ettei saa enää pitää päällä kyseisen merkin salitreeni tuotteita 💩💨🙊🙉🙈
- Anonyymi00002
Entä pikkareita?
- Anonyymi00003
Kysykee pironetilta🤣💩💨taitaa olla jo kiire muuttaa ulkomaille🏃
- Anonyymi00004
Talo näkyy olevan myynis Timolla🤣loppukoe manit🖕
- Anonyymi00005
Liki 600.000e hinta,ei ikinä mene kaupaksi🤣🤣
- Anonyymi00006
Liki 600000tht euroa🤣ei ikinä mene tuolla hinnalla kaupaksi🙊🙉🙈💩🤣
- Anonyymi00007
Eteläisen Suomen hintoja. 12 vuotta vanha talo, siinä alkaa olla jo päivittämistä. Niin sanotusti "teknisen ikänsä päässä".
- Anonyymi00008
Ysärillä oli ainakin olevinaan kylän kovimpia jannuja ja olihan niillä pääsy vaatimuksena jengiin oma kävelytyylikin.
- Anonyymi00012
Immuhan sanoi et ollut joku kääpiö sitä uhoomassa,oisko ollu Timppa,ainakin pituus täsmää🤣
- Anonyymi00011
Millainen se kävelytyyli oli sit?
- Anonyymi00016
Mahtuuko normaalista ovesta kulkemaan tämä iisalamen Gazoz Louko🤣
- Anonyymi00013
- Anonyymi00014
Tiktokissa oli naurettava pätkä missä Timo esitteli Thaimaata, tai olla ottanut muutakin kuin aamukahvia, oli sen verran huvittava pätkä.
- Anonyymi00023
Taikussa tehdyt vaateet ja niitä kontti kaupalla tuovat Suomeen 🤣
- Anonyymi00015
Jaa minä luulin että nuo Gazoz vermeet on homppelimiesten merkkivaate.
- Anonyymi00018
Niinhän ne onkin. Peilin edessä pulliatelevat ja ihailevat suihkussa toistensa lihaksia ja vehkeitä.
- Anonyymi00020
Anonyymi00018 kirjoitti:
Niinhän ne onkin. Peilin edessä pulliatelevat ja ihailevat suihkussa toistensa lihaksia ja vehkeitä.
Ihmettelen näitä kehonrakentajia. Keinolla millä hyvänsä pitää saada mahdollisimman isot lihakset ja sitten ihaillaan itseään peilistä. Näitä lihaksia kun hyvin hyvin harva kehittää vain siksi että oma fyysinen kunto olisi hyvä.
Naisilla samoja oireita kun pitää perse treenata mahdollisimman isoksi🤣 - Anonyymi00021
Anonyymi00020 kirjoitti:
Ihmettelen näitä kehonrakentajia. Keinolla millä hyvänsä pitää saada mahdollisimman isot lihakset ja sitten ihaillaan itseään peilistä. Näitä lihaksia kun hyvin hyvin harva kehittää vain siksi että oma fyysinen kunto olisi hyvä.
Naisilla samoja oireita kun pitää perse treenata mahdollisimman isoksi🤣Toisilla pe.. e on luonnostaan iso.
- Anonyymi00022
Eihän Suomi24 poistele totuutta,se mikä poistetaan on yleensä totta 🙏
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791319
- 851226
- 96967
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40713Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83599Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44478Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33455