Minua jos sitä toista tapailit?
Miksi edes yritit
17
431
Vastaukset
- Anonyymi00001
Miksi luulet hänen yrittäneen?
- Anonyymi00006
Yleinen viesti palstalla sai aloittajan luulemaan niin. Kunpa ymmärtäisi ettei tämä ole kenenkään yksityinen viestintä kanava vaan yleinen keskustelu foorumi jossa keskustellaan yleisesti.
Yksikään viesti ei ole suoraan tarkoitettu aloittajalle.
- Anonyymi00002
Kun "yritin sinua", en tapaillut toista. Sinä olit unelmani. Et vastannut. Sen jälkeen tapailin toista, mutta loppui, koska olet vieläkin päässäni.
- Anonyymi00010
Sama tarina täällä.
- Anonyymi00003
En oo sinua yrittänyt. Anna nyt jo vihdoin olla ja mene eteenpäin. Pilaat tuolla katkeruudella ihmissuhteesi.
- Anonyymi00005
Pitäisikö sun sanoa tuo hänelle kasvotusten noin. Ei kierrellen. Tuskin toinen aivan tuulesta tempaa asioita.
- Anonyymi00009
Anonyymi00005 kirjoitti:
Pitäisikö sun sanoa tuo hänelle kasvotusten noin. Ei kierrellen. Tuskin toinen aivan tuulesta tempaa asioita.
Eikä tuo aloitus varmasti hänelle edes ollut. Jotkut omii täällä ikävä-palstalla itselleen viestejä, vaikkei itse edes ikävöi. Miksi lukee näitä? Uneksii siitä, että joku kaipaa heitä päivät pitkät täällä. Jotta voisi sitten ylemmyydentunnoissaan vastata noin. Kaikki ihmisetvonnsamalla viivalla. Kukaan ei ole toistaan parempi. Sama ihmisarvo kaikilla.
- Anonyymi00004
Ketäköhän luulet minun tapailleen?
Naiselta - Anonyymi00007
Ei sinua kukaan koskaan yrittänyt. Korkeintaan kusetettiin jonkun toimesta.
- Anonyymi00008
Luuletko että tietääkö se toinen tästä kusetuksesta?
Sivusta kysyn. - Anonyymi00018UUSI
Anonyymi00008 kirjoitti:
Luuletko että tietääkö se toinen tästä kusetuksesta?
Sivusta kysyn.Jotkut tykkää itkettää naisia tahallaan. Sillai jänniä luonteeltaan.
- Anonyymi00012
Puhumattomuus ja läheisyyden puute vaivasi.
- Anonyymi00013
Sama itsellä juu.
- Anonyymi00014
Eli käytitte jotakuta hyväksi, ettekä edes vaivautuneet kertomaan, ettei ole tulossa mitään? VMP!
- Anonyymi00016UUSI
vinksahti jollaki lailla mulla on aina ollu sillain et tekis mieli lipasta toistakin minkä sitä luonnolleen mahtaa 🎭🐆🌭
- Anonyymi00017UUSI
Sopisi kyllä mielensäpahoittajaan nämä vastaukset🤔. Toivottavasti kommentoit jollekin muulle naisistasi. Ettet kuvittele näitä minun ikäväkseni sinua kohtaan.
Aika paljon täällä on kirjoituksia, että itsekin hätkähtelen välillä asioiden osuvuutta. Tai sitten joku sekoittaa pakkaa, niin kuin aina. Omakin puhelimeni nykyään auki ja unohtuu milloin minnekin.
Näyttäähän toki, että naisia kohdellaan vielä suhteiden jälkeenkin, todella huonosti, jolloin kirjoitukset tuntuvat varmaan sinustakin tutuilta.
En myöskään laittele mitään nimiä mihinkään jos jhnk jtk kommentoin. Kohdataan ehkä ennen 3.tta😅
"Laastari"✌️
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.922157Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n442117Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501845Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 861261
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311080Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men571033- 67946
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285910