👇🏽
Ootko vieläkin helposti huijattavissa?
Ootko vieläkin helposti huijattavissa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Onko se ees nainen? Ei taida olla 🤣🤣🤣m
Kuulemma -> 🤮
…
Palstasetä on oppinut siteeraamaan sinua, taikapoika. Ulla T maalta
Enää en ole, turha yrittää! Siirsin just rahani turvatilille talteen, kun pankista soittivat.
Vähän sua käy sääliksi. Luulet olevasi joku "mastermind". Eikä sulla oo harmainta haisua mitä irl tapahtuu.
Minulla on paljon tietoa siitä mitä ympärilläni on tapahtunut ja tänäänkin tapahtui!
Mitä tapahtui, olitko töissä kuten muutkin?
Tänne tuuleen huutelemallako vai jotenkin konkreettisesti, hymiömies, palstamies?
Täällä ainakaan tapahdu mitään, pska kaupunni
Sepä hyvä että havannoit mitä ympärilläsi tapahtuu.
Luultavasti. Siksi naiset kiertää sut kaukaa.
Odotatko palstaäijän kertovan sinulle myös tuulimyllyn humajoimisesta? T naiselta
Olet armosta täällä maan päällä.
En todellakaan ole huijattavissa!
näytät cialta :))
Tämähän selittäisi ehkä monta selkkausta? Heh
Ei tunnu kivalta ja loukkaa ku vähä vaan silmäilee ympäristöä
Noin sanoo itse emäporsas.
Aika useesti on tuntunut että kirjoittaako täällä lapsi jolla on paha olla tuonkaltaisia juttuja. Ei kait aikuiset käyttäydy ihan noin. Haukutaan, käyttäydytään huonosti toista ihmistä kohtaan?
Ei käyttäydy hyvin ei ja se on jatkunut jo aivan liian monen vuoden ajan!
Inhoan sydämeni pohjasta sitä autoa, jonka kyljessä on tiettyä tekstiä! Näen sen aina kotiin tullessa!
Suurin osa täällä olevista on henkisesti/älyllisesti lapsia näkeehän sen jo viesteistään.😄
Kakarahan tuo selvästi on. Ei vaikuta kypsältä fiksulta ja tasapainoiselta aikuiselta. Onko psyyken ongelmia tai jotain vikaa päässä eli älyllisestä kehityksestä jäljessä yms.
Ehkä pahin huijattava taitaa olla et hän kuvittelee pärjäävänsä elämässä hyvin. Itsensä huijausta kun on vaikea nähdä.
Kyllä, juuri noin olen sen ajatellut olevan!
Tarkoitan ihan oikeasti.
Se kuka haukkuu toista tuhoutuu lopulta itse myrkyllisyyteensä.
Sehän on selvää. Aivan kuten luonto hoitaa häiriintyneen eläimen, hoitaa se samalla tavalla häiriintyneen ihmisen.
Mene lasten osastolle lukemaan satukirjaa
Se taitaa olla jo.
Olen. Kiltti ja hyväntahtoinen kun olen. Siksi en voi olla juuri tekemisissä pienen kuplani ulkopuolisten ihmisten kanssa.
Paha mennä sanomaan. En ikinä ole ymmärtänyt tarvetta tuollaiseen, niin voi olla.
Miksi ihmeessä haluat huijata minua?😥
Juu olen😊🤞🏻
En todellakaan jaksa käyttää koko elämääni joidenkin huijareiden miettimiseen. En ymmärrä miten kenelläkään on loputtomasti aikaa tuollaiseen kun tässä elämässä pärjääminenkin vaatii jo niin kovaa panosta ettei tuollaiselle jää aikaa
Riippuu siitä kuka kysyy. ;)
Joko olet selvittänyt asian itsellesi? Hän huijasi sinua omiin rakkauden tarkoituksiin saamalla vakoilu välineet sinulta, välittämättä yhtään avustasi etkä saanut häntä kontrolloitua omiin tarkoituksiisi.
Kuka kontrolloi ja ketä?